Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stránky a jejich obsah

20. 12. 2006

 

magické příběhy ze života


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vše kolem nás - 1

(Petsu, 3. 9. 2007 15:28)

Ahoj všem a díky za řádky pod, ze kterých až mrazí, přestože se o "věci mezi nebem a zemí" vlastně zajímám už od puberty a celkem často jsme doma o všem brebentili. Přečetla jsem, myslím, i dost knížek a hlavně o astrálním cestování a o bytostech, kteří jsou všude kolem nás. Je ale zvláštní, že v každé zemi mají ty své andělíčky jiné. Nedávno jsem zrovna četla dokonce i o duchách hor(Mexiko).Osobně jsem se zatím s nikým nesetkala až na sny, resp. je "nevidím" .(Budu pokračovat dalším příspěvkem):o)

Zivotni udel

(Andy (30.09.1985, 2. 7. 2007 18:43)

Dobry den moc zdravim vsechny lidicky,kteri se nejakym zpusobem podileji na techto strankach.Moje rodina patri take k neobvyklim lidem.Mame mnoho prihod ob generaci a dostavamese do ruznych situaci,nekteri a nas to prechazeji a jini tou zas davaji vetsi smysl.Nasi rodinu provazeli nemoce,chudoba a zivotni nezdary temer pravidelne.Na druhou stranu sme prochazeli ruznymi ukazy a situacemi.Ma babicka jako mala chodivala na nedelni mse kde jednoho dne spatrili nad hlavami zlaty vznasejici se mec.Dodnes nechape vyznam.Ma matka(jeji dcera)jako mala vydela po pulnoci v koute vznasejici se pannu Marii,dodnes place kdyz ji popisuje.Tehdy vnoci pry mela zizen ale nedarilo se ji nikoho vzbudit a kdyz se otocila videla ji.Ruznymi zpusoby k nam promlouvaji pribuzni pred nebo po smrti.Setkavame se z lidmi kteri nam samovolne vypravi sve zazitky mame z matkou silne svazany myslenky a jedena stara kartarka a taky trochu carodejka nam rekla ze mame sesty smysl ale neumime snin pracovat a tezitjak bychom chteli.Pokud je nekdo kdo se temito vecmi zabiva a muze mi zkusid dat nejake rozreseni rada budu v kontaktu.Zazitku mam az moc.A jedna dobra rada na zaver mejte u sebe doma/vy kteri si neprejete setkavani z nadpozemskymi bytostmi/vzdy po rucesvetsenou vodu,pokapejte s ni domov a pozadejte at k vam zminena osoba jiz neprichazi,mate li pocit ze je ta bytost zla pozadejte pri tomno malem rytualku o pomoc andelicka nebo vyssi mocnosti,zalezi co ve vas vzbuzuje pocit viry a ochrany.Zdravi andykrupova@seznam.cz

Andílci

(Žanda, 7. 6. 2007 23:20)

Ahoj Irčo, Tvůj příběh mi ani nepřipadá zvláštní, protože moje starší dcera si takhle zjednodušuje život běžně. Tak třeba minulý týden jsme si chtěli dát pizzu. Bylo horko a tahat děti dovnitř do restaurace kde je málo místa a schody (mladší dcera je vozíčkářka) se mi nechtělo, ale zahrádka byla beznadějně obsazená. "Klid, mami, já to zařídím." Veronika poprosila svoje andílky a než jsme došli blíž, vynesli z restaurace na zahrádku ještě jeden stůl a dvě židle. Přesně pro nás, protože Šárka má vozík.
Nebo třeba když mi v únoru umřel tatínek, zjistila jsem, že můj šatník postrádá černou. Zařizování kolem pohřbu atd. zabralo tolik času, že mi na nákup smutečních šatů zbyly jen dvě hodiny. A nevěřili byste, jak je to těžké. Tak ještě černé plesové, zdobené flitry a štrasy od tří tisíc výš, ale nic důstojného nebylo k mání. Už bylo třeba jít domů, Šára potřebovala své léky a všechny jsme byly úplně zničené: "Klid mami, já to zařídím!" Před námi byl ještě jeden obchod, ale když ani tam nic neměli. Viděla jsem na Veronice, že ji to úplně rozhodilo. Byla si naprosto jistá, že její andílci to zařídí. Šli jsme domů a Veronika byla zlomená. Po ztrátě milovaného dědečka, který jí suploval tátu, přišla ještě o další jistotu! Vtom jsem si všimla, že v obchůdku, kde v létě prodávají trička, mají vystavené společenské šaty (plesová sezóna!). Obchod je tak malý, že se tam ani nevešel Šárčin vozík. "Co potřebujete?" zeptala se prodavačka naštvaně (Ony nemají rády, když se jim do obchodu cpou lidi na vozíku a já už jsem nevěřila, že se smuteční šaty vůbec dají koupit!)"Potřebuju šaty na pohřeb!" Když dáma viděla vážný zájem pookřála a její odpověď mi zněla jako pohádka:" Máme jen tyhle, ve velikostech 42 a 44, měly by vám být." A tak jsem sehnala krásné důstojné pohřební šaty za sedm stovek a Veronika zpět důvěru ve svoje andílky, kteří ji neopouští, když je potřebuje. (Doufám jen, že známky ze zkoušení a písemek jsou skutěčně její zásluha!)

Lístek

(Irča, 6. 6. 2007 5:48)

Na této krátké příhodě vám chci ukázat, jak je možné požádat andělíčky o pomoc i v běžných situacích. Pokud poprosíme, pomoc může přijít velmi rychle! Nedávno jsem byla na cestě do zahraničí a nastupovala jsem do autobusu, který mě měl dovézt k vlakovému nádraží. Táhla jsem těžký kufr a do ruky si připravila předem lístek na cvaknutí. Jelo spousta lidí a protože jsem měla s kufrem co dělat, úplně jsem na cvaknutí lístku zapomněla. Asi v polovině cesty vstoupili do autobusu dva revizoři, zařízení na cvaknutí lístků bylo zablokované a tak nebylo úniku. Bylo již pozdě, když jsem si uvědomila, že držím v ruce necvaknutý lístek! Revizoři kontrolovali cestující a já čekala s nervozitou na chvíli, kdy dorazí ke mně a já budu muset vysolit pokutu. Navíc jsem neměla u sebe dostatek peněz v hotovosti. V tu chvíli jsem si vzpomněla na andílky, ač jsem viděla situaci jako bezvýchodnou. Revizor se ke mně již přibližoval a od nejbližsí zastávky bylo daleko. V ten samý moment, kdy jsem anděle požádala o pomoc, se revizor zdržel u jednoho chlapce a ke mně nestačil dojít. Měla jsem možnost na nejbližší zastávce vystoupit a pořádně śi tak oddechnout. Za normálních okolností revizoři nenechají cestující vystoupit, navíc museli vědět, že jedu až na nádraží, když jsem u sebe měla tak veliké zavazadlo, muselo jim být divné, že vystupuji několik zastávek před. Nebojte se anděly požádat KDYKOLIV o pomoc. Ona přijde,ač se zdá situace již bezvýchodná. Děkuji, andílci!!!

Duchove

(Kleopatra, 31. 5. 2007 18:41)

nevim ci se to stava aj jinym ale nekdy se mi zda,jako by mne neco sledovalo,nekdy chranilo.treba tehdy,kdyz sem temer padla na kamen ale on se z nejakych nezmyselnych duvodu stratil.nebo kdyz mne lopta takmer trafila do bricha ale minula a to bylo presne na mne.raz sem si cetla knizku o starem zivotu v egypte a jak sem precetla jmeno Kleopatra zadul silny vitr a balkonovy dvere vrazili do skrine.od vtedy se mi stavaji ti veci.ale i jiny veci..napriklad kdyz se mi zda,jako by se nektere udalosti vicekrat opakovali.nevim co to je ale uz sem si na to zvykla a sem vyrovnana s tim.radim vam kdyz si na to zvyknete a neukazete svuj strach budeme se citil lepe..budete jako lidi s darem ktery nikdo nikdy nedostane.kdyz chce nekdo poradit napiste mi na Lioness123@centrum.sk rada poradim...Kleopatra

Tatínek

(Irča, 26. 5. 2007 2:13)

Ráda bych se s Vámi podělila o příběh, který se nedá vepsat do pár vět.Přesto se o něj pokusím. Příliš jsem na duchovno a andělskou magii nevěřila,až do minulého roku. Změnila jsem práci a teď zpětně si uvědomuji, jak je náš život řízen seshora. Díky nové práci jsem poznala muže, se kterým bych se v Čechách neměla možnost setkat. Je to totiž cizinec. Nebudu teď vyprávět o našem vztahu, ale o okolnostech, které se nám přihodily. Jedná se o otce tohoto muže. Pokaždé, když mi o svém otci Karel vyprávěl, měla jsem pocit, že jsem ho znala velmi dobře. S Karlem jsme se minulý rok poznali právě díky mé práci a natolik jsme se sblížili, že mě pozval do zahraničí za jeho rodinou. Především jeho tatínek mě chtěl poznat a moc se těšil na naše setkání.Týden před mým odletem se mi zdály podivné sny. Poslední z nich se mi zdál ve čtvrtek v noci, den před mým odletem. Ve snu jsem se měla vdávat, ale nebyla jsem šťastná. Hovořila jsem se svým otcem a cítila velký smutek z toho, že někdo zemře!V pátek ráno v 6:00 h ráno mi Karel zavolal, že jeho tatínek tu noc zemřel. Již jsem se s ním nestačila setkat. Přesto mám pocit, že nás neustále doprovází. Zajímavé je, že jsem mu vybrala jednu píseň, kterou jsem si přála, aby mu zahráli. Ta píseň se mnohokrát opakovala na radiu, kdykoliv jsem si na něj vzpomněla. Jednoho dne, krátce po smrti tatínka jsme šli s Karlem na oběd a třetí židle u stolu byla prázdná. Měla jsem silný pocit, že tam někdo sedí. Řekla jsem Karlovi: Cítím, že s námi sdílí stůl i tvůj tatínek. Karel řekl:Tak pojď, připijeme si s tátou a usmál se. Jen jsem měla vybrat víno asi ze 100 různých druhů,a tak jsem "náhodně" vyslovila číslo 37. Karlovi ztuhl úsměv na tváři, řekl, že to je jediná, nejoblíbenější značka vína jeho tatínka. V tu chvíli navíc, nedaleko od nás, začal houslista hrát tatínkovu nejmilejší píseň. Oba věříme, že nás z nějakého důvodu Karlův otec dopovází. Takových momentů, až běhá mráz po zádech, je mnohem více. Upozorňuji, že do té doby byl Karel silný ateista. Ale věci, které se nám přihodily, kompletně změnili náš pohled na život a svět i lidi kolem nás..Buďme šťastni za to, že jsme vnímaví věcem mezi nebem a zemí a vzdávejme díky andělíčkům i všem bytostem, které nás na tomto světě provází:)

Anděl strážný

(Pityn, 26. 4. 2007 15:36)

Na anděla strážného věřím a nedám na něj dopustit. Už mnohokrát mi pomohl a jednou mi zachránil život.
Žil jsem s manželkou na vesnici a mnoho let jsme měli neshody, které se stupňovaly. Rozvod nepřicházel v úvahu, dvě děti které potřebovaly tátu, když dospěly, zase zestárli rodiče, kteří taky potřebovali pomoc, pak zase vnoučata. Jednou, když jsme se zase s manželkou pohádali a já jsem ještě k tomu měl vypitý nějaký alkohol (asi dvě piva), tak jsem se rozhodl skončit se životem. Šel jsem do dřevníku, kde nalevo za dveřmi celá léta (od mé vojny) visela na skobě padáková šňůra a chtěl jsem se oběsit. Skoba však byla prázdná, žádná šňůra tam nevisela a nebyla ani nikde v okolí. Bylo to v zimě, trochu jsem zchladl a šel jsem domů. Ráno jsem šel do dřevníku pro dříví a na skobě visela padáková šňůra. Vím, že můj anděl strážný se postaral, abych ji nenašel.

O dalších "drobnostech", které někdo považuje za náhodu, jako např. vrácení se pro kapesník a zjištění, že jsem nezastavil plyn, není třeba vůbec mluvit.

Andělíček strážníček

(Hanka, 19. 4. 2007 13:07)

Andělíček strážníček-tak mi to psala kdysi do památníku moje babička. Poznala jsem, že já a nebo vlastně spíš můj syn minimálně jednoho máme. Když bylo Kubíkovi něco málo přes rok, spal v postýlce kolmo k hlavě mé postele. Jednou v noci, když jsme já, manžel a Kubík spali, jsem se najednou zprudka posadila na posteli, otočila se, natáhla ruce před postýlku a do nich mi sletěl Kubík, hlavou napřed, zarazil se mezi rukama o svoje ramena. Popadla jsem ho, položila zpátky, přikryla, lehla a spala. Ráno mi manžel říká "Co to mělo v noci být?". Nevěděla jsem,ale když o tom pak začal mluvit, uvědomila jsem si, že se to opravdu stalo. Hezky v klidu, bez řečí a bez Kubovo pláče. A co to bylo? No přeci andělíček, nedopustil aby se to malé trdlo, které se tenkrát den před tím naučilo vylézat z postýlky, rozpláclo na koberci.

Babička

(Venda, 31. 3. 2007 15:22)

Dobrý den, také bych se s Vámi ráda podělila o zážitky, které se mi stávají od dštství. Už jako malému dítěti se mi často stalo, že v nějaké situaci nebo na nějakém místě jsem měla pocit, že už jsem tam někdy byla a okolí znala. S nástupem do školy už se mi to tolik nestávalo, vzpomínám si až na zážitek z prázdnin v 7. třídě. V bývalém Sovětském svazu jsem perfektně rozuměla všemu, co lidé rusky říkali a na náměstí v Moskvě jsem měla důvěrný pocit, že to tam znám. Věděla jsem, kde co je, jak se kam dostanu a výborně se domluvila s lidmi. V dospívání jsme se o tajemno zabývali já i bratr. Jednou bratr přišel s nápadem, že budeme vyvolávat duchy, že se to naučil na internátu. Nechtělo se mi, ale nechala jsem se přesvědčit a vyvolané bytosti jsme kladli různé otázky týkající se naší rodiny. Ptala jsem se kolik budu mít dětí, zda se toho dožijí obě mé babičky apod. Dostudovala jsem, vdala se a v době, kdy jsem byla těhotná, žily obě moje babičky i když jedna byla nemocná. Tehdy jsem si vzpomněla na dávné vyvolávání důchů a na odpověď, že vnoučete se dočká pouze jedna babička. Byla jsem ráda, že se předpověď nesplní, navíc se babička velmi těšila z mého těhotenství a doslova ji drželo při životě. Slíbíli jsme jí, že bude 1., kdo uvidí naše miminko. Naše děťátko se začalo hlásit okolo půlnoci 29. října a již ve 3 ráno bylo na světě. Porod byl rychlý a bezproblémový a já si na porodním sále říkala, jak se bude babička radovat. Holčičce jsme dali jméno Kateřina po babiččině mamince. Brzy nás obě propustily a z porodnice měla vést slíbená cesta za babičkou. K mému překvapení nás manžel zavezl domů, kde čekal už i můj taťka a řekli mi, že to nechtěli říkat v porodnici, ale že babička už miminko neuvidí, protože 29. října v noci zemřela a s naší holčičkou se o pouhých pár hodin minula. Kromě velké lítosti jsem si uvědomila, že se přesně vyplnily odpovědi, které jsme tehdy s bratrem dostaly. A pevně věřím, že babička ještě než odešla někam dál, holčičku viděla a je v ní nějakým způsobem přítomná...

cestovani

(packa, 25. 3. 2007 1:03)

Dobry den, chtela bych se s Vami podelit o zazitky, ktere provazi muj zivot. Nevim, jak to nazvat. Mozna to ma neco spolecneho z astralnim cestovanim. Poprve se mi to prihodilo v puberte, asi ve ctrnacti letech. Vecer jsem lezela v posteli a snazila se usnout. Kdyz uz to pomalu prichazelo, zacalo mi silene brnet telo a neco me z nej zacalo vytlacet. Citila jsem, jak se zvedam. Zacala jsem se silou vule branit, protoze se mi ten pocit velmi nelibil. Nastesti to prestalo, ale dalsi dny se to opakovalo. Dlouhou dobu jsem se bala chodit spat, ale pozdeji jsem se to naucila vuli ovladat, tak to nastesti na delsi dobu prestalo. Uplne jsem na to zapomela, ale pozdeji to zacalo znovu. Stava se to vzdy ve stavu, mezi bdenim a spankem. Muzu vnimat sve okoli, ale je to velmi neprijemny stav, pri kterem se citim v nebezpeci. Snazim se tomu vyhybat jak muzu a zrovna bych chtela apelovat na ostatni, aby si s astralnim cestovanim a podobnymi vecmi nezahravali. Jeste bych chtela popsat zazitek, ktery se mi v tomto stavu prihodil. Jednou odpoledne jsem lezela na sedacce v obyvaku a zase to zacalo. Neco me vytlacovalo z tela a tentokrat jsem z nej opravdu "vylezla". Zvedla jsem se a postavila se vedle sedacky zady k oknu. Prede mnou se objevilo velke zrcadlo. Videla jsem svuj velmi rozmazany obraz a za zady v okne v dalce obrovskou gotickou katedralu. Bylo to velice zvlastni. Rozhodla jsem se opet si lehnout na misto z ktereho jsem se zvedla, ale v tu chvili se vedle me nekdo mihnul a zarval me jmeno a pokusil se me chytit. V posledni chvilce jsem uvidela habyt, co mel na sobe. Presne takovy, jaky nosi frantiskani s uzlem okolo pasu. V tu chvili jsem si myslela, ze to byl muj otec. Kdyz jsem se probrala do normalniho vedomi, nikdo tam nebyl a tata byl v jine casti domu. Frantiskani vubec maji neco se mnou spolecneho. Mela jsem par zvlastnich snu. Mozna je ten jeden muj andel strazny nebo nejaky prizrak z minuleho zivota. Jednou jsem citila, jak me polibil na tvar. Teda alespon si myslim, ze to byl on. Nevim, co si o tom myslet... Kazdopadne se "tem" stavum (mozna astarlni cestovani nebo neco podobneho) snazim vyhybat, jak muzu, ale obcas se to stava samovolne. To se potom branim a radsi vstanu a jdu neco delat. Nastesti se to stava opravdu zritka. Mozna jsou to uplne kraviny a jen nejaky druh snu. Obcas si pripadam, jak nejaky blazen, protoze sama sobe neverim, ze by se neco takoveho mohlo dit. Jsem tak trochu skeptik :-) Jeste nikdy jsem se s tim nikomu nesverila, ale tady mi nic nebrani, protoze je to anonimni :-) Kazdopadne bych byla rada, kdyby mi nekdo, kdo ma podobne zazitky, poradil, co si o tom myslet. Taky bych chtela podekovat milym carodejkam za tyto velmi zajimave stranky. Preji Vam hodne sil do budoucna. Tyto stranky to urcite vyzaduji :-)...

deda? nebo andel?

(katka, 16. 2. 2007 18:36)

bylo mi 7 a presne na moje narozeniny jak sem se cesala a byla sem uzrdcadlata sem tam nekoho uvidela pak sem ho poznala to je ten muz z fotky no jo to je prece deda ja sem ho ani neznala protoze umrel driv nez sem se narodila.Stala sem tam jako pribyta .Za mnou nikdo nebyl tak sem de zase otocila na zrdcadlo a deda mne hladil a septem sem slisela jak mi povida ze sem hezka holka a ze mi preje vse nejlepsi a ze mne bude chranit a sledovat mne pak mi dal pusu a este rekl ze se zamnou pride podivat ale az za 7 let takze v 14 pak odletel . JA mnela trochu strach ale mi byla take zima .mnel tak hezke kridla .uz se moc tesim bude to uz za 4 roky

Léčivé kameny

(Iva /ze dne17. 09. 2006 16:45/, 5. 2. 2007 16:09)

Po přečtení vašeho článku "Léčivé kameny" se mi vybavil okamžitě můj příběh s touto tématikou související.
Asi před 9 lety jsem poznala, co opravdu vážně "dovedou" kameny. Důvěrně jim říkám kamínky, i když jsou někdy i "pěkně" veliké! Moc a moc jsem se chtěla zúčastnit jednoho semináře o věcech "mezi nebem a zemí", ale měla jsem problémy s očima-velmi silný zánět spojivek. 1. den semináře večer (seminář byl 2-denní) jsem už měla problémy i koukat kolem sebe. Lektor mi půjčil přes noc léčivý kámen a ejhle! Ráno jsem měla oči téměř čisté. Ještě dopoledne jsem si vědomě přiložila na chvíli při výkladu kámen na pravé oko, které ještě "zlobilo" a domů jsem po semináři ve večerních hodinách jela v pořádku. A pak ať někdo tvrdí, že kameny tuto schopnost - léčit - nemají. Přesvědčila jsem se o jejich schopnosti léčit mockrát a ráda tyto zkušenosti předávám dál. Dělá mi to radost a vím, že je to zapotřebí.

Divný kámen

(Radana, 4. 2. 2007 19:42)

Koupila jsem si právě před dvěma dny kámen, který se mi líbil - Onyx. Je ve tvaru kolečka, takže jsem jím provlékla kůži a normálně ho začla nosit. Dnes ráno když jsem vstávala, jsem zjistila, že kámen na krku nemám. Ležel mi na polštáři a kůži jsem měla zavázanou na krku. Nevím jak a je to nad moje chápání co se v tu noc stalo a jsem z toho celkem vyděšená. Nikdo z rodiny mi to nechce věřit, ale přítel který vstával se mnou to viděl a také se moc divil. Beru to jako výzvu toho kamene, že ho nemám nosit. A tak jsem ho po 2 dnech odložila. Já vím, je to opravdu divné, ale ten kámen by se sám z té kůže nedostal. Ještě teď tomu sama nemůžu uvěřit.

Co to?

(Mates, 16. 1. 2007 20:37)

Jednoho dne jsme jeli na školní výlet do Osvětimi. Celá prohlídka byla velice zajímavá, ale neustále jsem měla takový divný pocit. Kdo by ho tam taky neměl. Ale když jsme nakonec šli cestou směrem k plynovým komorám, hrozně jsem se vyděsila. Prostě vím, že jednou jsem tam šla. Byla ta fatamorgána? Nevím, ale něco mi říka, že jsem tam už jednou byla.

Pes a babička

(Andílek, 27. 12. 2006 18:24)

Když už jsem byla přestěhovaná u mého přítele na Slovensku, tak se stalo to, čeho jsem se nejvíce obávala. Žili jsme v domě s babičkou, která jednoho dne před mýma očima zemřela. Zemřela na zahradě na lavičce, kde každý den pospávala. Musím napsat, že do dnešního dne jsem se s tím nevyrovnala a i když je již dům po celkové rekonstrukci a skoro od základů přestavěný, mám v něm divný pocit. Měli jsme v té době štěně, které si s babičkou velice rozumělo. Když jsem ho po její smrti několikrát venčila, vždy šel k lavičce na které zemřela, posadil se před ní a štěkal a štěkal. Nikdy jsem v domě ani na zahradě žádný přízrak neviděla, ale dobře se tam necítím.

Náhoda?

(Lala, 20. 12. 2006 14:35)

Byla jsem doma a dívala se do zrcadla. najednou se za mnou objevil člověk, který mi řekl, že se jmenuje HAHODA. Jsem z toho velmi zmatená a myslím si, že to byl můj Anděl.

Andělé nebo jen náhoda..?

(Pavlína, 9. 12. 2006 21:41)

Pavlí (snad neurazím tykáním), ale zrovna včera jsem poprvé na věštírně četla o andělské magii. Dnes jsem nad tím celý den přemýšlela. Doma si ťukají na čelo, ale já všemu co jsem se tu dozvěděla maximálně věřím. Děkuji za příspěvek, který jsi napsala. Ráda bych se dozvěděla mnohem víc, poradila by jsi mi kde jsi čerpala? A máš ještě nějaké podobné zážitky? Víš před rokem jsem měla ošklivou autonehodu, srazila jsem světelnou lampu a nevím jak, ale rezerva mi vylítla střechou (měla jsem Pick - upa)a já jsem vyvázla bez vážného zranění. Probudila jsem se v nemocnici a nic z celého dne si nepamatovala. Až časem se mi začalo pár věcí osvětlovat. Zvláštní však bylo, že ten den pouštěl taťka v půl čtvrté odpoledne vyvenčit psa Nelču, domů už nedošla, napila se z potoka a umřela. Když jsem si přebírala věci, které v mém autě ještě zůstaly, všimla jsem si zastaveného času na hodinách. Bylo pět minut po půl čtvrté... mamka si myslí, že mi dala svůj život... nevím, každopádně přežila jsem zázrakem. Pavlína

Anděl strážný mi zachránil život

(Pavla, 9. 12. 2006 16:44)

Od puberty se zajímám o magii a asi ve 22 letech kolem Vánoc, magický to čas, se mi stalo, že jsem v sobě oběvila léčitelské schopnosti atd...Po 10 letech jsem slyšela, že Andělé opravdu existují od mé kamarádky a darovala mi knihu "Andělé". Jednou v noci jedu z Brna do Prahy a byla jsem strašně unavená a chtělo se mi spát, takže mi bylo jasné, že po cestě budu spát po benzinkách. Bohužel jsem k benzince nestačila ani dojet a už mě přepadl mikrospánek v rychlosti 160 km/h. V tu sekundu, kdy jsem upadla do nevědomí, se něco stalo, bylo to velmi rychlé: Otevřelo se mi okénko u řidiče úplně dokořán, ten moment hluku a větru mě hned probudil , první co jsem si nahlas řekla, bylo: Andělíčku strážníčku, děkuji Ti , že jsi tady se mnou. Byla bych dávno mrtvá. Věděla jsem, že něco se mnou jede. Chtěla jsem okno zavřít, ale elektrika se v celém autě zablokovala, tak jsem stejně musela zastavit na benzince a opravit to, povedlo se, jedu dál. Celou cestu se mi pořád po kouskách okno otevíralo a zavíralo, aby mě to drželo při vědomí, no a šťastně jsem dojela, v Praze se vše vrátilo do normálu. Od té doby provozuji magii s Anděli a vždy mi pomohli, dělají nevídané zázraky, ale musíte v ně maximálně věřit. Mě dokázali, že existují. Pavla.

vzkaz pro Johanku z (p) Arku

(pavlínka, 9. 12. 2006 0:36)

milá Johanko, stejné pocity mám i já. V noci se kolikrát probudím a cítím, že se nemůžu hnout mám zvláštní pocit jako by u mě někdo stál. Jsem v křeči a bojím se. I když manžel leží vedle mě, necítím se v bezpečí. Zrovna teď není doma a já se bojím jít sama si lehnout. Není nic horšího, než tma a samota. Lépe se mi spí ve dne.

Bubák

(Žanda, 14. 11. 2006 23:36)

Stalo se mi něco hodně podobného jako Werunce. Když mi bylo tak deset, byla jsem u babičky na Vysočině. Jednou v noci jsem se probudila a v nohách mé postele stála bílá zářící postava. Vypadala jako lidská kromě hlavy. Tu měla spíš jako koňskou, hranatou a špičatou s ušima úplně nahoře. Kolem očí měla cihlově červené kruhy a kolem ještě šedomodré. Hrozně jsem se bála. Otvíralo to na mě bezhlesně hubu a ze zubů tomu kapalo něco čirého. Byla jsem ale dítě vedené k samostatnosti, tak jsem ani nepípla a ráno jsem si namlouvala, že se mi to jen zdálo. Jenže - ono se to zapomenout nedá. O několik let později jsem sledovala v televizi pořad o španělském malíři Goyovi. Ten v jednom období života po těžké nemoci maloval jen přízraky a démony. A na jeho obrazech je namalovaný i ten můj. Přesně ve stejných barvách. Hned na několika. Například ve slavném obraze" Sv. František Borgiáš u lože umírajícího" je to hned ten první zleva.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »