Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stránky a jejich obsah

20. 12. 2006

 

magické příběhy ze života


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kouzlo

(rzps, 18. 4. 2010 11:11)

Tim ze svou mysl obratite na neco jineho,konicky atd..
jednou jsem mela taky takovy problem.pomohlomi ze jsem si ho predstavila a rekla jsem v duchu od srdce ze mu preji vse dobre at si jde svou vlastni cestou.pak jsem mela klid

bojím se!

(Aduš 11, 18. 4. 2010 7:04)

Ahoj, moc ráda bych poznala moji budoucnost. Taky bych ještě ráda věděla, kdo potom ovládne život: jestli duchové, různí démoni, roboti nebo lidé? Tak mi prosím pomozte! v našem domě straší a každý den mě ve sklepě a všude možně pronásledují duchové! MOC SE JICH BOJÍM!!!!!!!!! prosím vás, pomozte mi!

kouzlo

(rzps, 17. 4. 2010 21:49)

Dobrý večer, udělala jsem si asi před půl rokem kouzlo na jednoho muže, aby se do mě zamiloval. Moc jsem si to přála. Ještě před tímto kouzlem jsem u něj cítila, že máme k sobě určité sympatie, ale pořád nebyl schopen udělat jasnější krok k bližšímu seznámení. Proto jsem použila kouzlo. Kouzlo se však nesplnilo, tak jak jsem očekávala, což jsem si myslela zpočátku, protože se jasně nevyjádřil. Až postupem času se odhodlal udělat krok - pozval mě na vinko, ale s pozvání sešlo. Je možné, že kouzlo se nevydařilo, protože podvědomě se mi do přání míchal ještě vztah s bývalým partnerem..... Přesto jsme si později s tím vysněným vyříkali určité věci, proč jsme se blíže neseznámili.
Chtěla jsem ale říci, že to přání napsané na papíře -konkrétní jméno tohot muže, jsem roztrhala, jakmile jsem ho viděla s jinou. Přesto mám pocit, te'd už naštěstí slabší, že tím přáním jsem si vytvořila k němu učitou závislost a těžko si od té představy být s ním odvykám. Takže skutečně rada - jak to tu psal už někdo jiný - nepřát si konkrétního muže, protože pak se jej těžko zbavíte i v myšlenkách. Proto bych byla ráda, kdyby mi někdo poradil, jak se od něj myšlenkově odpoutat, jestli máte někdo vyzkoušené dobré kouzlo. Děkuji moc.

Síla slunce

(Fialka, 11. 4. 2010 20:59)

Prosím vás za naši Matičku zemi. Zalévejte prosím vše láskou a světlem, aby nekrvácela a vše se zde uzdravilo. Nyní, v době transformace je to moc a moc důležíté.
Děkuji Fialka

Duse

(Florianela, 1. 4. 2010 11:45)

Ahojky Duse, tak Annundor ti napsal presne to, co bych ti napsala i ja. A pro tebe jedno upozorneni. Nauc se vcitit do pocitu druhych, nez se rozhodnes psat, to co predtim. Nauc se komunikovat s lidmi citlive vzhledem k jejich situaci. A pokud chces nadale radit jako predtim Denisce tak si na to vyber jine stranky. Na techto strankach se snazime lidem pomoci a ne ze do nich budeme kopat.

Dekuju a mej se krasne!
papapa Florianela

Pro Duse

(Anundor, 31. 3. 2010 22:02)

Ahoj,

domnívám se, že se velmi mýlíš. Komunikoval (a) jsi někdy s dušemi na šesté úrovni? V knihách je psáno leccos, co se zakládá na zkušenostech. Nicméně Ti muho říct, že to co tady vehementně bráníš, je jen pravda zpoloviny. Jsem Anundor (Jeden ze dvou) a jsem strážcem brány pochopení, protože tak mi to bylo dáno. Pro zajímavost se podívej, co je úkolem tohoto strážce a kde se brána nachází.Pokud Tě zajímá se o tom dozvědět něco více, rád Ti poskytnu informace, ale i duše na 6. úrovni se mohou stát strážnými anděly svých milovaných.

Anundor

Duse

(Pro Florianelu, 31. 3. 2010 9:46)

Mate pravdu ze,nektere duse zemrelych jsou straznymi andely.Ale pokud duse spacha sebevrazdu tak nemuze byt andelem u osoby kterou na zemi milovala!Jestli se tim zabyvate tak si prectete knihy o zemrelych dusich.

Pro Denisu - chybí mi máma

(Anundor, 30. 3. 2010 21:29)

Ahoj Deniso,

Se svolením čarodějek a jako jeden z mágů, bych rád odpověděl na Tvůj příběh. Četl jsem pozorně a upřímně si myslím, že ani Tvůj otec a ani ty nejste zodpovědní za smrt Tvojí maminky. Prožil jsem kdysi něco podobného. Tvoje maminka prostě neunesla tu tíhu, která jí tahala k zemi a chtěla uletět z pozemského světa. Pokud nestála o Vaši pomoc, pomoci jste jí nemohli. Ale to nemění nic na tom, že ten zármutek je velký. Odpusťte sobě a zároveň Vaší mamince. Pokud budete chtít, poskytnu Vám návod k rituálu odpuštění a uvidíte, že se Vám uleví. Jen začněte mít opět ráda sama sebe a tím všechnu lásku investujete i do svých dětí. Vy žijete ve skutečném světě a maminčina duše si vybrala jinou cestu. Určitě Vás milovala z celého srdce a vše co, říkáte cítíte správně. Nevšímejte si chytrých řečí a i zlých řečía a popřejte maince hodně štěstí a rozlučte se. Chce to trpělivost a čas a já věřím, že to zvládnete. :-) Posílám Vám trošku energie z ohně draků, aby Vám dodali sílu a rozdmýchali oheň života, který v sobě máte.

Anundor

Deniska

(Florianela, 30. 3. 2010 21:20)

Mila Denisko,vim, ze je to pro vas tezke. A urcite bude chvili trvat nez se vse srovna. Vase maminka se rozhodla z tohoto zivota odejit. Neni to vule Boha ci nekoho jineho. Byla to volba jeji. Nevycitejte si, ze jste neco udelala ci neudelala. Udelala jste v danou chvili, co bylo ve vasich silach. Odpustte mamince, ze se rozhodla odejit a vy si odpustte, ze jste ji nepomohla. Verte, ze jste ji do zivota prinasla spoustu krasneho jako jeji dcera. A pokud mezi vami byla silna citova vazba, stava se velice casto, ze nasi pribuzny se stanou nasimi straznymi andely a provazeji nas i nadale. Nebojte se, neopustila vas, jen zvolila jinou formu jak vam pomahat.

S laskou Florianela

kLID

(Pro Denisku, 29. 3. 2010 15:13)

DENISO VASE MATKA SE TAK ROZHODLA,UKONCIT ZIVOT.vY NEJSTE ZODPOVEDNA ZA JEJI ROZHODNUTI,UDELALA JSTE CO JSTE MOHLA!tAK JAK JSTE TO CITILA.bYLA TO JEJI VOLBA.cHCE TO CAS...mUZETE UDELAT TO ZE SE ZANI pOMODLITE ABY NALEZLA VECNY KLID.

chybí mi máma

(Janka, 27. 3. 2010 23:26)

Neobviňuj se, Deniso... Každá smrt v nás probouzí svědomí a my hledáme chyby v sobě... Staré, dávno zahojené rány začnou pálit a přemýšlíme, co jsme mohli udělat lépe nebo co jsme vůbec dělat neměli. Je to i tehdy, když člověk odejde za méně dramatických okolností, než tvoje máma. Nakonec nezbývá, než přijmout skutečnost jaká je, smířit se s tím, že věci dopadly tak jak měly. Máma se na tebe dívá z nebe a nic ti nevyčítá, v duši má klid a mír a chce abys žila dál,jak nejlépe umíš a to tady a teď, abys zapoměla na minulost, která tě svazuje a brání jít dál.

chybí mi máma

(Denisa, 26. 3. 2010 22:06)

Je to skoro 7 měsíců,co mi umřela maminka.Byla tady pro nás,ale posledních 6 let žila hlavně mojím synem Jiříčkem.Byla to rázná slovenka z Vysokých Tater,ale já a táta jsme věděli jak s ní mluvit a jednat,aby bylo všechno fajn.S mojim tatínkem byla moc sťastná,ale občas vybočila z rutiny manželství,ale pokaždé ji táta odpustil-moc ji miloval.Po 27 letech manželství jednou vybočil i táta.Myslela jsem,že to nějak přejdou.Taťka chtěl jen trochu času,který dával i on jí,aby si rozmyslel co vlastně bude dál.Máma byla na něj moc zlá a chtěla vše ukončit.Vím,že nebyla zlá,jen za svou zlobou schovávala zoufalství,že přichází o nejlepšího manžela.Já jsem se snažila poslouchat,radit,ale byla jsem mezi něma a začínalo to zmáhat i mně.Mám předce svou rodinu,skvělého manžela a dva nádherné syny(6 a 2roky).Vše mě unavovalo,ale nedávala jsem to najevo.Pořád jsem se snažila,ale co jsem mohla,jsem dcera a vše byla jejich věc.4.září jsem byla s mamkou ve městě.Byla opět ve zlé náladě a naše rozloučení bylo,že mi práskla dveřmi od auta a řekla,ať už jí dáme všichni pokoj.Vím,že mě potřebovala hlavně po psychické stránce a já jsem tady byla.A i tak to bylo málo.Ten den jsem cítila,že něco není jak má být,ale pořád jsem věřila a dokonce jsem se v duši snad i modlila,ať je vše ok.Ale nebylo.Kolem mých kluků je pořád nějaká práce,tak čas utíkal.Kolem šesté večer už mě ten pocit neskutečné unavoval,tak jsem mamce začala volat.Bylo pozdě.Máma snědla spoustu prášků a zapila to vodkou.věděla jsem,že je zle,tak můj manžel jel za ní.Musel rozbít dveře,aby se dostal do baráku,kde našel mámu mrtvou.Pořád si vše vyčítám,ale před tátou jsem silná,protože on to težce nese.Pořád mluví o tom,že za vše může jen on,ale já nevím.Odstěhoval se z baráku a dal nám ho.Tak teď jsem tady já se svou rodinou a pořád věřím,že je tady někde se mnou a chrání moje kluky a mně.Doufám,že se má tam někde nahoře dobře a nezlobí se na mně,že jsem nezavolala dřív.Já ale sama sebe nenávidím,ale vím to jenom já.Proč to pán dovolil,proč????????Vše si vyčítám,snažím se všem jen pomáhat,ale vlastní mámě jsem nepomohla

Navěky

(Janka, 25. 3. 2010 22:03)

Moje maminka byla celý život dost materialisticky založená. Tedy alespoň se tak tvářila. Dnes je to víc jak rok, co mi umřel tatínek a mamča už na jeho pohřbu, když hráli jeho oblíbenou písničku prohlásila" "Já ho slyším, jak zpívá, slyšíte ho jak zpívá?" To bylo poprvé a není týdne, aby se jí nějak neozval. Nejčastěji tak, že pustí rádio. Občas s ní hraje karty (nějakou kartu jí schová nebo přehodí). Mamku to neděsí, je ráda že taťka je s ní a vůbec o tom nepochybuje. Jen lidé co jí znají léta na ni občas rozpačitě hledí...
Co vy na to lidičky....???

Duchovno

(Iveta, 21. 3. 2010 12:08)

Dobrý den,děkuji vám za odpověd 19.3.Právě že jsem změnila svůj život a každému jsem moc ráda pomáhala, ale už se bojím,protože se vše obrací po nějaké době proti mě.Když večer ulehnu ubrečená do postele a obracím se k Ježíši ,nevím jak je to možné ale hned se sklidním a spím.Ráno se cítím krásně,ale jako by mi něco bránilo se ohlížet zpět jak mám onen problém řešit.Teď se chci nechat zasvětit rieki a věnovat se výkladu karet,snad se mi podaří vše uskutečnit abych aspoň trošku pochopila proč se mi vše děje.Tak moc ráda bych si o tom s někým promluvila. Můj mail Barbet.iveta@seznam.cz

Duchovno

(Pro ivetu, 19. 3. 2010 16:37)

Iveto zjeveni bylo proro abyste zmenila vy sama svuj zivot.To znamena abyste se vydala na duchovni cestu,modlete se k bohu reknete mu co mate na srdci at jeto cokoliv.Modlete se za ostatni lidi tady na zemi.Proste a bude vam dano.

záhada od mrtvé matky...?

(Lucie, 18. 3. 2010 20:28)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat...Před 8 lety mi zemřela matka a najednou,začal mojí švagroví jednou týdně ve stejnou hodinu svítit mobil...vždycky jen procinkne a ukáže se na něm jméno mamka...žádný číslo nic jen jméno mojí matky...ten mobyl je už 4 roky vybitej a neni v něm simkarta...prosím,můžete mi poradit,co to může znamenat..? Prosím odepište na meil Jitrenkaa@centrum.cz Děkuju moc...Lucie

Touha po štěstí

(Iveta, 15. 3. 2010 22:46)

Dobrý večer, Asi před 8lety jsem měla zjevení Ježíše v opravdové velikosti,už jsem jednou můj zážitek tady popsala.I když jsem to vůbec nepochopila proč se mi to stalo,můj život je 5let jako ve zlém snu.I když celých 5let jen každému pomáhám,zlem se mi to vrací.Mám teď už v sobě takovou beznaděj,že už nevím kudy kam.Čím víc pomáhám a dávám,tím hůř se mi daří.Každý chce ode mne víc a víc,co už opravdu neni v mých silách.Přišla jsem nejenom o svou rodinu,ale i o všechno co jsem měla. Nevím jestli je to nějaký trest z minulého života, ale už nevím jak dál žít. Čím víc se snažím ,o to větší ránu od života dostanu.Tak moc každému přeji to nekrásnější a já se už bojím, co mne druhý den zlého potká.Může mi tu někdo poradit?Děkuju moc

Ať vše dobře dopadne.

(Elis, 20. 2. 2010 3:29)

V roce 2008 jsem psala o svém zázračném snu a čekala jsem první vnučku. Je to zázrak. Je dobrosrdečná, hodná, moudrá na svůj věk/a rozdává spoustu radosti. Nyní druhá dcera čeká dvojčata a moc si přeji, aby byli takoví jako je první vnučka. Zdraví, moudrý a dobrosrdečný. Jejich maminka ať je vpořádku. Ze srdce prosím anděli, ať se splní opět mé přání. Přeji všem co Vám píší,zdraví,štěsí, lásku a splnění jejich přání.Všem krásné slunečné dny,

JETO PRAVDA NELZU.

(siso, 1. 2. 2010 19:34)

Rano me probudil neznamy hlas. Kdyz jsem se probudil do normalniho stavu tak sjsem videl moji matku jak name krici ze jsem neuklidil spinave pradlo ktere jsem mel mesic ve svem pokoji celou tu dobu jsem nechapal coto byl za smrad pak mi doslo zeseto podobalo vuni rozkladajiciho se tela jeto velice neprijemne ten smrad me pronasleduje porad a to jsi pravidelne uklizim sve spodni pradlo.Proto zadam nekoho jestli neumi nahodou odvolat tohoto demona kartarka mi rekla i jeho jmeno FUSESMRt

Sen

(Jana, 28. 1. 2010 0:18)

Dobry den,prosim o pomoc objastnit mi sen,ktery se mi zdal,stala jsem na silnici a videla jsem na obloze,cerne mraky a v nich hlavu dabla a lidi byli vystresovani,ze se blizi neco desive a ja hledala sve dite,ktere jsem nemohla najit,kde je,aby sme se ukryli pred tou hruzou. bylo tak desivy,vzbudila jsem se spocena a dodnes nad tim snem premyslim. Mimochodem,dite mam. Muj datum narozeni:12.11.1984,dekuju za pomoc,mama.janca@seznam.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »