Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stránky a jejich obsah

20. 12. 2006

 

magické příběhy ze života


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

duchove?

(Jolana, 18. 9. 2010 0:01)

Dobrý den,
stávají se mi už od dětství divné věci.Neustále se mi sama vypíná televize,nejen u mě v pokoji,ale i u mámy a na chatě dokonce i u babičky(není tam nařízen žádný časovač).Sama se mi zapíná věž a to nejlépe na co nejvíc nahlas a v noci(neni tam nařízen budík,dokonce tam kvuli tomu nemam nařízen ani čas a musím ji na noc vytahovat ze zásuvky.dokonce mi i sam vola telefon nekomu a to i kdyz nemam kredit nebo ho mam vypnuty.Někdy jsou obdobi kdy mě tyhle věci pronásleduji,jindy mám i déle klid.Příteli se to zdá taky divné,protože se mi to děje i sním.nevíte jestli to nejsou njaci duchove?

Vzkaz Irence z 3.9.2010

(Drahoslava, 6. 9. 2010 18:16)

Milá Irenko, máš-li se za blázna, potom jim budu ráda s Tebou, když Ti prozradím,že máš reálné otázky zdá jsi anděl. Ano jsi ANDĚL a moc důležitý. Existuje Knížka(růžová)od Doreen Wirtue a tam se dozvíš o tom,že andělé jsou v nebi, ale i zde na zemi bez křídel.Ty máš ve snech obraz anděla s křídly jen že jek jinak by jsi pochopila význam toho proč se Ti dějí ony špatné věci. Máš čistou duší a Tvá duše je podrobována zkouškami vytrvalostí oné čistoty.Každý z nás Kteří jsme dozráli do poznání, že jsme anděly na zemi a máme zde splnit boží úkol. Ty máš mít sociální cítění a lidem pomáhat v nesnázích na sklonku života a hlavně ,když odchází na druhý břeh osamocení bez přítomností příbuzných.Vezmeš-li na sebe tento úkol v institucích např. Dům pokojného stáří, v Hospici, kde můžeš být hodně užitečná,najdeš i ty v životě klid,uspokojení a životního naplnění. Tvé problémy se v podvědomí zmenší.Ježíš také trpěl než získal uznání některých lidí. Nemusíš být nikde vedená pod vyhraněnou církvi,aby sis svobodně a kdykoli mohla přečíst nejlepší knihu knih-BIBLI. Tam dostaneš mnoho odpovědí na to co v životě je špatné a čeho se máš obávat v životě více než lidí a svých snů.Chceš-li se semnou kontaktovat pro Tvé krásné otázky, ozvi se mi. Neboj se nejsem ani sekta.drahapawlitova@seznam.cz

výklad

(Katka, 7. 8. 2010 10:25)

Moc prosím, jak dlouho se čeká na info o zaslání platby za výklad a vůbec na výklad samotný? Už je to dva týdny, co jsem kontaktovala Iwanku přes e-mail, ale zatím žádná reakce...

pro Marcelku a Danielku

(Florianela, 26. 7. 2010 9:17)

Marcelko, určitě se s tím dá něco dělat, ale chtělo by si to popovídat a uvidíme, jak dál pokračovat. Pokud máte zájem o léčení, kontaktujte nás. V kontaktech, zde naleznete odkaz na vás všechny, tak si vyberte a jedné písněte, ju.:-)
Danileko, vybodněte se na věštkyně. A řiďte se srdcem! Nikde není psáno, že on je vaším posledním. Spíš si spolu máte něco dořešit, vy máte pochopit, proč se vám vrací jako bumerang a pak jít dál. Lidé se mění, ale vždy když oni chtějí a pracují na tom. Přijmou novou životní filozofii, která s nimi rezonuje, atd. Jinak většinou se lidé mění jen pro to, aby něčeho dosáhli, a apk se vrací ke starým vzorcům. Taže se na něj podívejte ještě jednou a pravdivě, pusťte se iluzí, a uvidíte, co vidět máte.

Krásný a sluníčkový den přeju!
papa Florianela

8 rokov tapem v jednom vztahu

(Daniela, 23. 7. 2010 3:37)

Dobry den/vecer. Rada by som Vas poprosila o radu.
Z 5 rocneho nevydareneho vztahu som odisla do USA. Po 2 rokoch pauzy prisiel "on" za mnou a zase nieco riesime. Mam pocit ze je to nekonecny pribeh. Lubim ho ale vstale cakam ze sa zmeni aj ked nejaku tu zmenu uz vidim. Mam v tom pokracovat? Vestice mi poplietli hlavu! Jedna mi naznacila ze "on" zomrie mlady cize zostanem na detu sama, druha mi tvrdi ze "on" sa nezmani.
Co mam robit? Stetnem niekoho lepsieho?
Dakujem ;) Daniela 26, NY

pro Mirku

(Florianela, 22. 7. 2010 14:34)

Ahojky Mirko, z vašeho příběhu mě pěkně mrazilo. Máte úžasné schopnosti, a myslím, že byste si o nich měla něco zjistit. Máte krásně otevřené třetí oko, a proto můžete vidět auru, a i jiné bytosti. Tento svět není tvořen tím, co je viditelné normálním okem. Existuje tzv.astrální svět. Můžete vidět duchy, což jsou duše, které zde zůstaly uvíznuté, protože bylo příliš spojeni s majetkem či s někým z rodiny a neodešli. Dají se odvézt do světla. Můžete vidět i andílky, víličky, třeba u kytiček či v lese a jiné. Astrální svět je plný různých bytostí, skřítků, ale i těch temnějších. Proto zksute si doma očistit prostor, najdete toho spoustu na netu. K vašemu manželovi, to že vidíte skvrny v auře - tmavé, tak to značí, že má v auře uloženy dishramonické a negativní energie. To vše se dá samozřejmě léčit, pomocí energií, SRT a dalších jiných technik, které se zabývají alternativní léčbou. Jakmile tyhle struktury z jeho aury a těl zmizí, věřtě, že bude mít klidnyý spánek. A poraďte mu, myslím, že to bude i pro vás. Najděte si knížky o pozitivním myšlením atd. I na netu toho teĎ najdete spoustu.:-)

Přeju krásný a sluníčkový den!
papa Florianela


duch

(Mirka, 4. 7. 2010 14:17)

Dobrý den,chtěla bych poradit s příběhem, který se mi stal z 1. na 2.7. v noci.
Asi kolem půl druhé jsem se probudila s divným pocitem, že v našem bytě jsou duchové.Tento pocit přetrvával i když jsem byla zcela vzbuzená.Nemohla jsem spát, tak jsem si šla lehnout do postele k naší dcerce, která spí ve vedlejším pokoji.Tento pokoj sousedí s ložnicí manželovy tety z vedlejšího bytu.Najednou jsem z vedlejšího pokoje slyšela mužský hlas (teta je již několik let vdova a bydlí sama), slova jsem nerozuměla.
Nato teta řekla : "Kdo je tu?" Mužský hlas něco odpověděl a skončilo to.
Nejprve jsem se lekla, jestli se k ní někdo nevloupal.Pak mě napadlo, jestli ten hlas nebyl tetin zesnulý manžel Karel.
Poté jsem si šla lehnout a ptala jsem se manžela, jestli něco neslyšel, ale neslyšel.
Jak jsem na manžela tak hleděla, myslím, že jsem viděla podél jeho těla auru bílé barvy. Nad hlavou měl slabě bílou barvu s jakoby vysoko poskakujícími tmavými fleky. (často se mu zdají ošklivé sny např. o démonech).
Následující den jsem se ptala tety, jestli v noci s někým nemluvila.Když jsem jívyprávěla, co jsem v noci slyšela,uvědomila si, že se jí zdál sen o Karlovi, že ji navštívil a že ze spaní řekla :
Kdo je tu?
Bylo to nějak kolem půl druhé až třičtvrtě na dvě.
Napadá mě jediné, že jsem slyšela ducha.
Musím přiznat, že mě to děsí.
Ráda bych věděla, co to znamená a proč zrovna já jsem měla tuto schopnost "slyšet ducha"? Děkuji.

pro Maybinku

(Florianela, 24. 6. 2010 9:57)

Ahojky maybinku, z tvého příběhu mi běhala husí kůže. Silný příběh. oo mě napadlo. Maminka tě má ráda, miluju tě, i když naši blízcí odejdou, jsme stále s nimi v kontaktu a oni s námi. Maminka s tebou je, a provází tě životem dál. Ty se máš začít koukat dopředu. Nesrtávat stále v minulosti. To je vzkaz od ní. Proto tě ve snu odmítá, abys pochopila, že máš jít dál. Jsi mladá, a čeká tě spousta úžasných věcí. Tak se z nich raduj. Tím jí uděláš největší radost. Teda nevím, jestli se mi povedlo se s tvojí maminkou spojit, ale někoho tady mám.:-) Nemáš si dělat starosti, ona je teď šťastná, a máš si uvědomit že láska nezná hranic. Vždy když budeš potřebovat radu či pomoc, spoj se s ní přes srdíčko, a ucítíš její láskyplnou pomoc. Tak snad jsem vyřídila vše.:-)

Přeju krásný a sluníčkový den!
papa Florianela

pro Matinku

(Florianela, 24. 6. 2010 9:50)

Ahojky Marti, podívej se na stránky www.atarot.cz, do sekce číselné kombinace. Tam najdeš, co znamená číslo 2.

Krásný den přeju!
papa Florianela

maminka

(maybinka, 21. 6. 2010 21:58)

Dobrý den,můj příběh je o něco delší, ale už si nevím rady, tak vás prosím o radu či vysvětlení.
5.2.2005 mi zemřela maminka (vražda) bylo mi 15 let.a od té doby se mi o mamince zdá, ale jsou to obyčejné sny jen moje maminka na mě nemá čas př. jdu po městě a maminku vidim, jdu za ní chci ji něco říct odchází se slovy nemůžu nemám čas..nebo přijdu domu chci mamince něco říct a ona odchází, že na mě nemá čas, potkám maminku ve městě a říkám, že si půjdem koupit něco hezkého uděláme si hezký den,maminka mě nevnímá a říká, že nemá čas,prostě obyčejné sny,běžný život jen moje maminka na mě nemá čas :( hrozně ji miluju a strašně mi chybí je to sice už pět let co se ta tragédie stala,ale mě to přijde jak minulý týden a tyhle sny mě opravdu bolí.co to prosím znamená? děkuji vám moc

číslo 22

(Martina, 15. 6. 2010 15:15)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,co znamená číslo 22.. Moje mamka ho vidí pořád,a´t jde kamkoliv ,kdekoliv.. pokaždé,když se podívá na hodiny,uvidí číslo 22 .. Moc děkuji za odpověd..
Martina

zvlastni telefoni cislo

(Jana, 7. 6. 2010 0:09)

v pul noci jsem sla spat zrovna jsem usinala a zazvonil mobilni telefon rekla jsem prosim a slysela jsem zvlastni zvuky jak morzeovka a vyplo se to za minutu to zvonilo znova podivala jsem se na hodiny a byla presne pulnoc zvedla jsem to znova sel po me strasnej mraz rekla jsem prosim a rekl mi velice zvlastni hlas muzsky halo ahoj a bylo ticho cislo telefoni jsem si overovala a to neexistuje ani zahranicni ani pevna linka ani mobilni bylo to cislo+4314945845 muze mi to nekdo vysvetlit 31.5.2010 primo doma v te mistnosti co spim mi umrel otec prosim napiste na muj meil jorda13@seznam.cz

co to znamená?

(jana, 31. 5. 2010 17:24)

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat už to bude rok co maminka umřela a stále se my o ní zdá jako že za ní jdu třeba na poštu a ted si uvědomím vlastně že umřela že tu není co blbnu otevřu dvěře a ona tam opravdu sedí nebo jí furt vídám ve snech ale jen se mihne nemluvíme spolu ale vím že tam je.A jěště něco narodila se 8.6.1942umřela 8.6.2010 jestli to něco znamená.Děkuji

nechapu jestli to neco znamena

(lukas, 24. 5. 2010 13:24)

dobry den, hodne casto mam sny ktere ukazuji smrt a utrpeni a nekdy jse to i splni, nekdy za bileho dne widim i mrtve, nekdo rika ze v mych ocich widi svitici hvezdy, a ze widi ze mam kridla jako kdybych bych andel a pomoci snu ochranuji svoje nejblizsi prosim co to vse znamena

Pro Janičku

(Iwča_Atarot, 4. 5. 2010 13:10)

Janí, desátý dům je s pojený s archetypem otce (autoritou), kariérou, cestou. Základním principem tohoto domu je položit si otázku - kam se člověk ubírá. Tento dům nás nabádá, když přijde čas, by se člověk vydal svou vlastní cestou a uskutečňoval kariéru (popřípadě jiné věci), k nimž byl právě tímto domem směrován.
10 domu vládne planeta Saturn.

Mějte se moc hezky a děkujeme za životní příběh. Ať se Vám daří ve všem, jak si přejete. S láskou Ivča.

nechápu co my tím maminka chtěla říct?

(jana, 4. 5. 2010 12:01)

Dobrý den před rokem asi ze 6na 7června se my zdálo a mé mamince ležela na jipu na neurologiji a 8umřela.Přišla se semnou rozloučit ve snu chodila,tancovala u postele doktoři uplně koukali protože jinak jen ležela byla hodně nemocná v tom snu jsem jí česala co chtěla furt k holiči až půjde domu,najednou to zmizelo objevil se pc v tom obálka a tak jsem na to klikla najedno tam byl barák vrba a jako na hřbitově,pak zas ten pc telefoní čísla maminka měla půjčky kam máme zavolat a dole bylo napsáno 10dům a zmizelo to.Vím že se přišla rozloučit i jsem to cítilaprostě byla naposled semnou chodila,dělali jsme ty vlasy jak chtěla a vím že měla veliké trápení měla půjčky ale boužel nemohla mluvit měla hadičku v krku měla něco na plicích tak nám to neměla jak vše říct,prostě my zdělila vše co chtěla a připravit mě na to že už tady nebude,jestli jsem to dobře pochopila.Prosím napište co znamená ten 10dům.kabatova7@seznam.cz

pro Jaju

(Florianela, 26. 4. 2010 19:09)

Dobry den Jajo, a proc si myslite, ze byste nemela?

Krasny zbytek dne!
papa Florianela

prosba

(Jaja, 24. 4. 2010 23:55)

Muzete mi prosim nahlednout,jestli mam pokracovat v komunikaci automat.pismem s mrtvymi dusemi a s andely,takto pomaham pozustalym lidem 9.2.1967 Jarmila

som rada

(eva, 22. 4. 2010 19:26)

videla som jezisa a pritom sa ani moc nemodlim a ani nechodim do kostola. rano kracal duhovou cestickou ku mne. zastal a chcel, aby som ho dobre videla , pretoze som si ho mohla dopodrobna pozriet. mal krasny usmev a ruky natiahnute ku mne. dlho tam stal a ja Vam ho popisem . neni ciernovlasy ani blondak//mal popolave vlasy ,ktore mu padali na plecia , modre oci krasnej farby, sumerne obocie uplne dokonale a sumerne panske usta. mal olecene biele platno , tak krasne a umne otacane okolo vysokej postavy. bose nohy . a vysoku postavu viac ako 2 metre. slachovita vysoka postava velmi sumerna. priam bez chyb.hovorila som mu , ze aky je krasny , ale pritom som nedostala zo seba ani hlasku. ked si chcem spomenut na jeho usmev musim sa dobre sustredit, aby som si ho pripomenula. som jednoducha zena, ziaden extraburt.a som rada , ze som ho videla. eva

Adus a rzps

(Florianela, 18. 4. 2010 13:43)

Adus, pro tebe je dulezite prestat se jich bat. A jak pise rzps poslat jim lasku a pozadej archandela Michaela, at je odvede tam, kam patri. Melo by ti to pomoc. A pokud se jich bojis, volej si i pro sebe archandela Michaela, at je s tebou a ochranujete. Staci jen pozadat, neni treba specialni modlitby. Dulezite je, aby zadost sla ze srdce.
RZPS pro tebe bych ti doporucovala modlitbu, kterou mame ve foru. Je od Jezise - odpoutani slibu a zavazku. Tak ji zkus procitit a opakuj si ji tak casto, jak budes citit, ze mas.

Preju krasny a slunickovy den!
papapa Florianela


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »