Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stránky a jejich obsah

20. 12. 2006

 

magické příběhy ze života


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: dvojí strach ze smrti

(mirka, 7. 12. 2010 21:29)

AHojky, zdravím.
Milá Alex, prosím zastav -. Řekni stop svým strachům. Pošli jim lásku, pošli svým démonům lásku, nemají tak nad tebou žádnou moc. Jsi silná a statečná. A je třeba se jim postavit čelem a říct jim, jsem svobodná. Velice důležité a co by mohlo pomoci tobě i synovi je síla odpuštětní. Asi bych začala takhle: Odpouštím si, že jsem do sebe přijala strach ze smrti a démonů a ze jsem jim dovolila, aby mne ovládli. Odpouštím temto strachům a obavám, že se ve mě usídlili. A nakonec hlavně vždy prosit o odpuštění své tělo, kterému jsem tím ublížila. Stejně tak prosit o odpštění dítetě a jeho tělo. Odpouštíme vždy ve stavu naprosté lásku. Tu vytvoříme vzpomínkou, kdy jsme se skutečně cítili naprosto štastni. Kniha od Lule Wilmi.-. síla odpuštění. Mě pomohla vylěčit mne odstranit psychické bloky apod. REÁLNÉ ČINÍME TO, V CO VĚŘÍME A NAČ MYSLÍME. Není zádná nemoc, ani fyzická ani psychická, která by se nedala léčit. Je za potřebí víry v uzdravení a hlavně pozitivní myšlení. Napsat si pozititvní myšlenky v přítomném okamžiku všude, kam nejčastěji chodíme. Mít je v penězence, na lednici, ráno začít den se svými pozitviními afirmacemi.

Také jsem měla šílený strach z démonů, zlých duchů a měla své zážitky.Ale jsou to jen naše strachy, naše ego, začala jsem myslet na anděly, vždy jsem se k nim obracela , když jsem byla v pasti a oni vždy pomohli. Začala jsem s nimi mluvit často každý den modlit se za lásku, přesvědčila jsem svou mysl, aby myslela jen pozitivně a svým strachům jsem posílala lásku. nebot to je to co potřebují. A patří k nim strach ze smrti, z démonů zčehokoliv, co nám brání prožívat radost. Je toho moc, co bych mohla navykládat. Vím, jak se cítíte a vím, jak z toho ven. Rozhodně, at se věci nyní jeví jakkoliv hrozně a bezvýchodně, je jen síla zla která tohle způsobuje. Naproti tomu je tu silnější síla, síla láaky. Ta zhatí veškeré zlo. Milujte samu sebe, odpuste si proste o odpuštění i zpětně generace opdoueštejte každý den. Uvidíte, že se vše změní. Démoni a zlo se začne vytrácet. Hajte si, chodte ven a věrte v každý lepší den. Jelikož jste zaslala svůj komentář třikrát za sebou, je to znamení velkých mistrů, nanebevztatých, kteří stojí o to a, aby jste je požádala o pomoc. Pomohou nezbytně rychle, jak jen je to možné. V tuto chvíli vás odkazuji na archanděla Michaela, mluvte s ním, řekněte mu, čeho se bojíte, řekněte mu jakou napravu by jste si skutečně přála. Vyslyší okamžitě, okamžitě pocítíte teplo, stačí ho jezavolat a je u vás. Andělé jsou s vámi, chtějí vám pomoci. Důveřujte jim, že jsou vám nablízku a zádajet je o pomoc. Ta přichází vždy. Ještě jeden odkaz, kniha miluj svůj zivot od luis l. hay. Výborná ke změne. Jste na správně cestě. Ano ten, který dělala vám kyvadlové sezení vám řekl o smrti. ALE NEZAPOMÍNEJTE, ŽE JEN VY JSTE ZODPOVĚDNÁ ZA SVŮJ ŽIVOT A JEHO ČINY. vY UDÁVÁTE SMĚR JAK BUDE VYPADAT DÁL. VŠE SE DÁ ZMĚNIT. A ZAČNĚTE S TÍM JEŠTĚ DNES. Můj mail, kdyby jste potřebovala mirinda98@seznam.cz
Hodně štěstí, síly. jo a kupte si andělské karty, mají silnou pozitivní energii a to je to , co právě nyní velmi potřebujete. Já jimi začínala. Ted mám doma hromadu krásných karet i vykládacíhc, díky nim jsem se poznala, poznala své vzorce chování, karmu vše. Zastánce bible sice nejsem, mám svou vlastní víru a k žádné se nepřidávám. Ale určitě v ni jsou i skvělé pasáže. Nicméně více méně je přepisována lidmi a lidé si tam napsali hodně svých emocionální a zastrašujících příhod. Bůh lidi neděsí, on jelikož miluje bezpodmínečně miluje i vrahy apodbone. proto má gardu andělů a nanebevzaých mistrů a jiných bytostí, kteří se nám snaží pomoci a pochopit naše trápení.

Rozepsala jsem se jak říkám. Je to na vás, jak to celé dopadne. A já vám přeji mnoho štěstí.

dvojí strach ze smrti

(Alexandra, 6. 12. 2010 23:33)

Před dvaceti lety jsem se ocitla vlastní vinou sama samotná v cizině a prožila jsem tam šílený strach z hlasů ,které mě střídavě chlácholily nebo psychicky týraly a vyhrotilo se to po třech měsících kdy jsem už strachy nespala a stále se to zesilovalo,neviděla jsem je ale cítila a slyšela,chtělo mě to zabít...byly to démoni a hrozily mi smrtí jestli o tom kdy něco povím.
Po návratu se vše postupně a s biblí při sobě uklidnilo.Ale držela jsem vše v tajnosti.
Po pěti letech jsem porodila krásné a zdravé dítě ,byla jsem šťastná,ale pak se opět přízrak smrti vrátil se skoro smrtelným úrazem mého d.
Od té doby jsem neprožila jediný den plného štěstí ,nemám ani kdo by mi pomáhal s CNS postiženým d. a ani partnera,myslím i na sebevraždu nebo na útěk z čr.Šance na to, že se kluk z toho dostane je stále menší.Ale přišla jsem na to ,že to co chtělo zabít mě, chtělo zabít i mého syna. Nejvíc mě štve,že ten "jasnovidec" co mě s kyvadlem předpovídal i mou smrt ,vyvolal tím karmický posun na mého syna a přesně jak určil měsíc se to stalo.Prosím pomozte mi najít řešení a pravdu.


Děs i štěstí v jednom

(Irča, 3. 9. 2010 20:06)

Zdravím všechny. Ani nevím jak bych začla. Bývala jsem normální holka,ale bohužel ne hezká jako ostatní a všichni si mě dobírali a ubližovali mi.

No a ve 12 letech jsem bohužel byla znásilněná. Do té doby sem cítila že okole mě je hodně divných věci,ale začly se projevovat až po tom.

Když jdu spát tak mam jakoby sen jsem celá v bílem, rozpuštěné vlasy ale je okolo mě taková zář že uplně bolí do oči. Jednou sem si všimla ale jen na okamžik z jiného úklu, že mám na zádech křídla,ale jinak nejsou vidět. Bohužel k tomuto "snu" patří taky že se oběvím u umírajících lidí a povídám si s nima, uklidňuju je aby se nebáli, a tak dále. Nejhorší na tom je že jim nemůžu nikam pomoci jen je uklidnit a tak moc bych chtěla. Nevím jestli je to jen moje představivust nebo je to pravda zatim jsem na to nepřišla, ale vždy když mi někodu ublíží tak mě zabolí tak u srdce že vůbec nemůžu dýchat, jako by se mi něco dělo se srdcem.

Vím je to divně, ale bohužel vymýšlet si nemám zapotřebí, proč taky. Asi bych mohla taky říct že mi je 17 a moc nevím co mám dělat, jestli se bát , nebo bejt ráda. Ráda bych zjistila co vlastně jsem jestli anděl nebo jen nějakej blázet.

Prosím o pomoc. Dokonce budu ráda i za kritiku mě to nevadí, já toho zažíla za tu krátkou dobu , že mě už nic nepřekvapí.

Děkuji za pomoc. Irča

Re: Děs i štěstí v jednom

(Josef, 7. 10. 2010 16:51)

Pro Irču.
Lidem, kterým se stane v životě něco hrozného se takové věci dějí. Náš mozek pracuje tak, že nepřijemné zážitky se buďto snaží vytěsnit nebo integrovat. To prvé se nikdy úplně nepodaří , dochází buďto k tvz black outum , kdy cítíte a možná i vidíte znovu hrůzný zážitek jako- by se stávál znovu a znovu. Je to tím že mozek se snaží tento zážitek zaintegrovat nebo co se podažilo Vám je toto centrum oddělené v podvědomí. Bílá barva je symbolem nevinnosti , která byla u Vás násilně porušena ...
Léčí se v zaintegrováním hrůzného zážitku z podvědomí do plného vědomí. Doporučuji najít si psychoterapeuta , který Vám pomůže. Pokud si chcete pomoct sama , vezměte si tužku a papír a napište vše co si pamatujete o tom znásilnění na papír a pak to nahlas přečtěte. Je také dobré to někomu převyprávět. Pak to napište podruhé zkuste si vzpomenout na co nejvíce detailů. Jde o to převézst tu zkušenost z pocitů do slov bude to pro Vás dost nepříjemé. Musíte o tom mluvit mluvit mluvit. Příběh je třeba převyprávět tak 20x až 30x tak jednou týdně během 3-6 měsíců to přestane. Jinak porucha se jmenuje PTSD. Postraumatická stresová porucha - stane se to téměř každému komu se stane něco hrozného. Pokud u Vás nevyvolávají vzpomínky na znásilnění silně negativní až nesnesitelné pocity , pak se o tuto poruchu zřejmě nejedná , v takovém případě co nejdříve navštivte psychiatra, protože jsou psychická onemocnění ,které lze zastavit léky = zůstanete normální. Ale nelze je zlepšit, takže když příjdete pozdě bude poškození už nevratné. Návtěvu odborníka doporučuji v každém případě.

Re: Děs i štěstí v jednom

(mirka, 3. 12. 2010 18:59)

ahojky, tak to jsi holka anděl, aa zřejme anděl smrti, netřeba se děsit, nebot andělé smrti jsou zlatíčka, které umírající rádi vítají.. Zkus si zjistit něco o archanděli Azraelovi, jistě spoustu pochopíš a najdeš se v tom. Je to anděl smrti, který pomáhá utěšovat umírající i truchlící ale nejen tyto lidičky.Nicméně velmi rád spolupracuje s lidmi, kteří pracují třeba v lékařství na oddělení, kde nejčastěji lidé umírají. Kamarádka s tím měla také problémy, nejen, že ji bylo velmi líto tech lidí, ale také je vidala i po smrti zasvětila jsem ji k archanděli azraelovvi a ted spolu spoulupracují a jde to znát. Lidé umíraj ne ve strachu ale s pochopením a utechou. Hodně štěstí anděli, drž se, přisa jis sem na zem zakusit lidská trápení, abys je mohla později pochopit a velmi milvoat. jsi výjimečná a rozhodně svou spiritualitu rozvíjej. Držím pěsti . Kdyby cokoliv můj mail je mirinda 98@seznam.cz

Re: Děs i štěstí v jednom

(mirka, 3. 12. 2010 19:07)

milá irnako, pan josef ti radí, a vážím si jeho pomoci, leč znám léčby mnohem snažší a nemusíš se cpát prášky ani platit drahé psychiatry. Jde o zkušenost kterou sis přivolaa svými pocity, strachy, možná něco z minulého života. Každopádně se to dá probrat skzre karty, skrze spoustu jiných věcí. CHceli se člověk osvobodit od tohoto traumatu pak se ti to podaří. JInak princezno užasná kniha od Lui. l Hay, muluj svůj život. Přečti podívej na dokumnent pochopíš i svůj stav. Ona prožívala podobné věci jako ty a popisuje jak se vyléčti. Mě také pomohlo v jiných oblastech života. Mám dokument doma, ale knížka je k nezaplacení. DOporučuji více nez rady psychiatrů. Ti vylučují jakékoliv sounáležitosti s podstatou bytí, a s podstatou proč se lidem přihodí takévé nepříjemné okamziky v životech. Je to hluboká duchovní pravda, která ti bude odkryta, když budeš chtít. Více na mailu, budu ráda k dispozici. PA

duchove?

(Jolana, 18. 9. 2010 0:01)

Dobrý den,
stávají se mi už od dětství divné věci.Neustále se mi sama vypíná televize,nejen u mě v pokoji,ale i u mámy a na chatě dokonce i u babičky(není tam nařízen žádný časovač).Sama se mi zapíná věž a to nejlépe na co nejvíc nahlas a v noci(neni tam nařízen budík,dokonce tam kvuli tomu nemam nařízen ani čas a musím ji na noc vytahovat ze zásuvky.dokonce mi i sam vola telefon nekomu a to i kdyz nemam kredit nebo ho mam vypnuty.Někdy jsou obdobi kdy mě tyhle věci pronásleduji,jindy mám i déle klid.Příteli se to zdá taky divné,protože se mi to děje i sním.nevíte jestli to nejsou njaci duchove?

Vzkaz Irence z 3.9.2010

(Drahoslava, 6. 9. 2010 18:16)

Milá Irenko, máš-li se za blázna, potom jim budu ráda s Tebou, když Ti prozradím,že máš reálné otázky zdá jsi anděl. Ano jsi ANDĚL a moc důležitý. Existuje Knížka(růžová)od Doreen Wirtue a tam se dozvíš o tom,že andělé jsou v nebi, ale i zde na zemi bez křídel.Ty máš ve snech obraz anděla s křídly jen že jek jinak by jsi pochopila význam toho proč se Ti dějí ony špatné věci. Máš čistou duší a Tvá duše je podrobována zkouškami vytrvalostí oné čistoty.Každý z nás Kteří jsme dozráli do poznání, že jsme anděly na zemi a máme zde splnit boží úkol. Ty máš mít sociální cítění a lidem pomáhat v nesnázích na sklonku života a hlavně ,když odchází na druhý břeh osamocení bez přítomností příbuzných.Vezmeš-li na sebe tento úkol v institucích např. Dům pokojného stáří, v Hospici, kde můžeš být hodně užitečná,najdeš i ty v životě klid,uspokojení a životního naplnění. Tvé problémy se v podvědomí zmenší.Ježíš také trpěl než získal uznání některých lidí. Nemusíš být nikde vedená pod vyhraněnou církvi,aby sis svobodně a kdykoli mohla přečíst nejlepší knihu knih-BIBLI. Tam dostaneš mnoho odpovědí na to co v životě je špatné a čeho se máš obávat v životě více než lidí a svých snů.Chceš-li se semnou kontaktovat pro Tvé krásné otázky, ozvi se mi. Neboj se nejsem ani sekta.drahapawlitova@seznam.cz

výklad

(Katka, 7. 8. 2010 10:25)

Moc prosím, jak dlouho se čeká na info o zaslání platby za výklad a vůbec na výklad samotný? Už je to dva týdny, co jsem kontaktovala Iwanku přes e-mail, ale zatím žádná reakce...

pro Marcelku a Danielku

(Florianela, 26. 7. 2010 9:17)

Marcelko, určitě se s tím dá něco dělat, ale chtělo by si to popovídat a uvidíme, jak dál pokračovat. Pokud máte zájem o léčení, kontaktujte nás. V kontaktech, zde naleznete odkaz na vás všechny, tak si vyberte a jedné písněte, ju.:-)
Danileko, vybodněte se na věštkyně. A řiďte se srdcem! Nikde není psáno, že on je vaším posledním. Spíš si spolu máte něco dořešit, vy máte pochopit, proč se vám vrací jako bumerang a pak jít dál. Lidé se mění, ale vždy když oni chtějí a pracují na tom. Přijmou novou životní filozofii, která s nimi rezonuje, atd. Jinak většinou se lidé mění jen pro to, aby něčeho dosáhli, a apk se vrací ke starým vzorcům. Taže se na něj podívejte ještě jednou a pravdivě, pusťte se iluzí, a uvidíte, co vidět máte.

Krásný a sluníčkový den přeju!
papa Florianela

8 rokov tapem v jednom vztahu

(Daniela, 23. 7. 2010 3:37)

Dobry den/vecer. Rada by som Vas poprosila o radu.
Z 5 rocneho nevydareneho vztahu som odisla do USA. Po 2 rokoch pauzy prisiel "on" za mnou a zase nieco riesime. Mam pocit ze je to nekonecny pribeh. Lubim ho ale vstale cakam ze sa zmeni aj ked nejaku tu zmenu uz vidim. Mam v tom pokracovat? Vestice mi poplietli hlavu! Jedna mi naznacila ze "on" zomrie mlady cize zostanem na detu sama, druha mi tvrdi ze "on" sa nezmani.
Co mam robit? Stetnem niekoho lepsieho?
Dakujem ;) Daniela 26, NY

pro Mirku

(Florianela, 22. 7. 2010 14:34)

Ahojky Mirko, z vašeho příběhu mě pěkně mrazilo. Máte úžasné schopnosti, a myslím, že byste si o nich měla něco zjistit. Máte krásně otevřené třetí oko, a proto můžete vidět auru, a i jiné bytosti. Tento svět není tvořen tím, co je viditelné normálním okem. Existuje tzv.astrální svět. Můžete vidět duchy, což jsou duše, které zde zůstaly uvíznuté, protože bylo příliš spojeni s majetkem či s někým z rodiny a neodešli. Dají se odvézt do světla. Můžete vidět i andílky, víličky, třeba u kytiček či v lese a jiné. Astrální svět je plný různých bytostí, skřítků, ale i těch temnějších. Proto zksute si doma očistit prostor, najdete toho spoustu na netu. K vašemu manželovi, to že vidíte skvrny v auře - tmavé, tak to značí, že má v auře uloženy dishramonické a negativní energie. To vše se dá samozřejmě léčit, pomocí energií, SRT a dalších jiných technik, které se zabývají alternativní léčbou. Jakmile tyhle struktury z jeho aury a těl zmizí, věřtě, že bude mít klidnyý spánek. A poraďte mu, myslím, že to bude i pro vás. Najděte si knížky o pozitivním myšlením atd. I na netu toho teĎ najdete spoustu.:-)

Přeju krásný a sluníčkový den!
papa Florianela


duch

(Mirka, 4. 7. 2010 14:17)

Dobrý den,chtěla bych poradit s příběhem, který se mi stal z 1. na 2.7. v noci.
Asi kolem půl druhé jsem se probudila s divným pocitem, že v našem bytě jsou duchové.Tento pocit přetrvával i když jsem byla zcela vzbuzená.Nemohla jsem spát, tak jsem si šla lehnout do postele k naší dcerce, která spí ve vedlejším pokoji.Tento pokoj sousedí s ložnicí manželovy tety z vedlejšího bytu.Najednou jsem z vedlejšího pokoje slyšela mužský hlas (teta je již několik let vdova a bydlí sama), slova jsem nerozuměla.
Nato teta řekla : "Kdo je tu?" Mužský hlas něco odpověděl a skončilo to.
Nejprve jsem se lekla, jestli se k ní někdo nevloupal.Pak mě napadlo, jestli ten hlas nebyl tetin zesnulý manžel Karel.
Poté jsem si šla lehnout a ptala jsem se manžela, jestli něco neslyšel, ale neslyšel.
Jak jsem na manžela tak hleděla, myslím, že jsem viděla podél jeho těla auru bílé barvy. Nad hlavou měl slabě bílou barvu s jakoby vysoko poskakujícími tmavými fleky. (často se mu zdají ošklivé sny např. o démonech).
Následující den jsem se ptala tety, jestli v noci s někým nemluvila.Když jsem jívyprávěla, co jsem v noci slyšela,uvědomila si, že se jí zdál sen o Karlovi, že ji navštívil a že ze spaní řekla :
Kdo je tu?
Bylo to nějak kolem půl druhé až třičtvrtě na dvě.
Napadá mě jediné, že jsem slyšela ducha.
Musím přiznat, že mě to děsí.
Ráda bych věděla, co to znamená a proč zrovna já jsem měla tuto schopnost "slyšet ducha"? Děkuji.

pro Maybinku

(Florianela, 24. 6. 2010 9:57)

Ahojky maybinku, z tvého příběhu mi běhala husí kůže. Silný příběh. oo mě napadlo. Maminka tě má ráda, miluju tě, i když naši blízcí odejdou, jsme stále s nimi v kontaktu a oni s námi. Maminka s tebou je, a provází tě životem dál. Ty se máš začít koukat dopředu. Nesrtávat stále v minulosti. To je vzkaz od ní. Proto tě ve snu odmítá, abys pochopila, že máš jít dál. Jsi mladá, a čeká tě spousta úžasných věcí. Tak se z nich raduj. Tím jí uděláš největší radost. Teda nevím, jestli se mi povedlo se s tvojí maminkou spojit, ale někoho tady mám.:-) Nemáš si dělat starosti, ona je teď šťastná, a máš si uvědomit že láska nezná hranic. Vždy když budeš potřebovat radu či pomoc, spoj se s ní přes srdíčko, a ucítíš její láskyplnou pomoc. Tak snad jsem vyřídila vše.:-)

Přeju krásný a sluníčkový den!
papa Florianela

pro Matinku

(Florianela, 24. 6. 2010 9:50)

Ahojky Marti, podívej se na stránky www.atarot.cz, do sekce číselné kombinace. Tam najdeš, co znamená číslo 2.

Krásný den přeju!
papa Florianela

maminka

(maybinka, 21. 6. 2010 21:58)

Dobrý den,můj příběh je o něco delší, ale už si nevím rady, tak vás prosím o radu či vysvětlení.
5.2.2005 mi zemřela maminka (vražda) bylo mi 15 let.a od té doby se mi o mamince zdá, ale jsou to obyčejné sny jen moje maminka na mě nemá čas př. jdu po městě a maminku vidim, jdu za ní chci ji něco říct odchází se slovy nemůžu nemám čas..nebo přijdu domu chci mamince něco říct a ona odchází, že na mě nemá čas, potkám maminku ve městě a říkám, že si půjdem koupit něco hezkého uděláme si hezký den,maminka mě nevnímá a říká, že nemá čas,prostě obyčejné sny,běžný život jen moje maminka na mě nemá čas :( hrozně ji miluju a strašně mi chybí je to sice už pět let co se ta tragédie stala,ale mě to přijde jak minulý týden a tyhle sny mě opravdu bolí.co to prosím znamená? děkuji vám moc

číslo 22

(Martina, 15. 6. 2010 15:15)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,co znamená číslo 22.. Moje mamka ho vidí pořád,a´t jde kamkoliv ,kdekoliv.. pokaždé,když se podívá na hodiny,uvidí číslo 22 .. Moc děkuji za odpověd..
Martina

zvlastni telefoni cislo

(Jana, 7. 6. 2010 0:09)

v pul noci jsem sla spat zrovna jsem usinala a zazvonil mobilni telefon rekla jsem prosim a slysela jsem zvlastni zvuky jak morzeovka a vyplo se to za minutu to zvonilo znova podivala jsem se na hodiny a byla presne pulnoc zvedla jsem to znova sel po me strasnej mraz rekla jsem prosim a rekl mi velice zvlastni hlas muzsky halo ahoj a bylo ticho cislo telefoni jsem si overovala a to neexistuje ani zahranicni ani pevna linka ani mobilni bylo to cislo+4314945845 muze mi to nekdo vysvetlit 31.5.2010 primo doma v te mistnosti co spim mi umrel otec prosim napiste na muj meil jorda13@seznam.cz

co to znamená?

(jana, 31. 5. 2010 17:24)

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat už to bude rok co maminka umřela a stále se my o ní zdá jako že za ní jdu třeba na poštu a ted si uvědomím vlastně že umřela že tu není co blbnu otevřu dvěře a ona tam opravdu sedí nebo jí furt vídám ve snech ale jen se mihne nemluvíme spolu ale vím že tam je.A jěště něco narodila se 8.6.1942umřela 8.6.2010 jestli to něco znamená.Děkuji

nechapu jestli to neco znamena

(lukas, 24. 5. 2010 13:24)

dobry den, hodne casto mam sny ktere ukazuji smrt a utrpeni a nekdy jse to i splni, nekdy za bileho dne widim i mrtve, nekdo rika ze v mych ocich widi svitici hvezdy, a ze widi ze mam kridla jako kdybych bych andel a pomoci snu ochranuji svoje nejblizsi prosim co to vse znamena


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »