Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stránky a jejich obsah

20. 12. 2006

 

magické příběhy ze života


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

22:22

(Lenka, 10. 11. 2010 7:23)

Dobrý den,
mám takový dotaz.Nevím proč,ale každý den se kouknu na hodiny na televizi ve stejnou dobu.Je to vždycky přesně ve 22:22-bez toho,abych na to myslela-prostě najednou se kouknu a vždy ve stejnou dobu.Hledala jsem co znamená číslo 22,ale moc šťastné to není.Znamená to něco?

Re: 22:22

(mirka, 1. 12. 2010 17:36)

to je velmi dobré číslo znamená , že všechno ,co vás právě trápí dobře dopadne. viz odkaz kniha od doreen virtue, andělská čísla.

Re: 22:22

(Pavel, 9. 12. 2010 15:33)

Tak to je mazec!!! Mne se to deje taky!!! A ted z nudy sem to napsal na net a vyjely mne tyhle stranky. Tak petkrattydne se mne otoci hlava na hodiny digitalni a je 22:22 a to mne dela tak rok a pul!!! sdp@post.cz

Re: Re: 22:22

(odpověď číslo 22:22, 25. 1. 2011 9:52)

No, musím zde napsat, že se mi stává podobné co Vám. Taky jsem asi po dobu několik týdnů vždy před tím než jsem šla spát a něco mě trápilo dlouhodobě - vztahy, tak jsem se podívala na hodinky a byl tam velmi často čas 22:22.

Re: 22:22

(Renina, 27. 4. 2011 22:46)

Pěkný večer,děje se mi to také...už několik let,před chvílí jsem koukla do rohu obrazovky pc a opět 22:22 do té doby jsem se věnovala práci na pc a byla jsem zabrána do psaní a nevěnovala jsem pozornost ničemu co se kolem mě děje.Je to velmi zajímavé :-)Probírala jsem to před asi 2 roky se známým a ten mi řekl,že je velmi zajímavé toto pozorovat,např. když jede autem a zničeho nic se podívá na nějaký bilbord tam si všimne čísla,ale nevěnuje mu pozornost..po pár km ho třeba předjede auto,které ho donutí zpomalit a on se koukne na spz a číslo,které viděl na bilbordu se opakuje apod. Ale s těmi hodinami je to moc zajímavé,člověk nemůže pochopit,že se na hodiny nedívá tak často a když se koukne,tak je prostě 22:22 :-)Začala jsem hledat na netu jestli k tomu najdu něco nového a narazila jsem na tyto stránky.

Re: 22:22

(Martina, 25. 5. 2011 18:19)

Milá Lenko, od Tvého příspěvku už uplnynulo hodně vody, a já k Tvé otázce připojuji svou a téměř totožnou. Všude a pořád 22:22 ..dokonce můj přítel se kterým si často píši sms, své posledni sms pošle právě (nebo někdy i první sms) v tuto dobu... pozn. značky aut...čtyři dvojky.. už Ti někdo opdpověděl,? a jestli ano, byla by jsi tak hodna a řekla mi co to znamena..děkuji

sny

(Marie, 19. 2. 2011 16:45)

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o radu.Často se mi zdají hodně živé sny, ráno se probudím, a někdy i brečím, když mě ten sen hodně vystraší.Taky se mi zdají sny, které se pak splní.Nevím, co to znamená.Doma mám i andělské karty, které mi často pomáhají, a díky nim beru život jinak a snažím se brát to, že se mi zdají sny, které se mi plní jako dar.Předem děkuji za odpověď

Re: sny

(mirka, 26. 2. 2011 19:26)

dobrý den,sny jsou léčením duše. neni třeba se jichbát,kdyžjsou ošklivé a zlé, naopak se hned po tom snu zeptat svéhonitra, co mi tím chtěl ukázat.sny jsou dar, jak jasnovidné, tak i ten fakt,žesije pamatujeme. také jsem začínala sny, andělské karty mne na ně často upozornovaly. opakující sny zvláště tykajíci se minulých činu, nebo členmi s rodiny znamenají, že nechceme upustit a uzdravit kapitoluve vztazích,. Naléhají, léčí, vedou k odpuštění. Sny které míváme v době kdy měsíc dorůstá se většinou behem měsíce stávají.upozornují,co by mohlonásledovat, ukazujíi naše obavy a proto jim věnujme pozornost, abychom mohli i případně odklonit nezádoucí zhmotnění našich obav. Sny v době, kdy měsíc couvá odkrývají minulé životy, hluboko ukryté nepříjemné zážitky, které potřebují býtuzdraveny. Sny, kdy si jsme vědomi, že bojujeme se zlem znamenají,že nečelíme nějakému svému strachu. Je třeba ho vypustit na povrch, přiznat si, že je a osvobodit jej.Sama víte,co vaše sny znamenjaí, neřidte se žádným snářem,ale svou vlastní intuicí. to,co nás napadne jako první, co se významu snu týče,je to pravé. Jinak opakující se sny, těm věnujte obvzlášt pozornost.Jsou důkazem božského vedení, kterénám uniká a proto se vrací, dokud situaci nevyřešíme.

přeji krásné dnyM

nova prace

(Mirek, 2. 2. 2011 21:39)

jsem v nový praci od 1.3.2011 dude vše v pořadku

Re: afirmace

(mirka, 14. 12. 2010 16:38)

Milá Alex, afirmace vždy použít v přítomném čase a jen pozitivní slova. Zádné ne, nikdy nic apodobně. Skvělé afirmace, kterými se řídím i já můžeš najít na internetových stránkách andělé, jsou takové růžové a nebo opět od luise l. hay má takovou knížku plnou afirmací, volně k dostání v každném knihkupectví. ale afirmace ti jsou k ničemu, pokud když je budeš číst nebudeš u toho nic cítit. Musí být procítěné. Například. mám dluhy. tak si říkám každý den, jsem finančně zajietěna a mám hojnost peněz, které šetřím i rozdávám, a nebo mé učty jsou každý měsíc včas zaplacené apodob. Nejlepší je spojit afirmace s vizualizací uskutečnšného snu.
Andělé odpovídají stále, jen nám mnohdy unikají jejich odpovědi před očima. Vyšlešli modlitbu, pak musíš plně důvěrovat , že odpověd prijde, jen je zapotřebí být pozorná a věšímat si sdánlivě náhodných setkání, rozhovoru s ostatními lidmi, najednou uslyšíš v rádiu nějakou větu a víš, ze to je odpvoěd tvých andělů.Andělé rádi odpovídají přes čísla, když nějaké čísla vidíš často a opakovaně, je to vzkaz od andělů, mne tak sdělovali od počátku svá proroctví. Jak ve snech, opakujících se tak formou čísel. Koupila jsem si knihu od doreeen virtue, andělská čísla a hned pohcopila smysl těch mých zdánlivě nahodilých čísel.
S dárkem , uvnitř své duše jistě přijdeš na odpověd co koupit malému. Odevzdej to andělům a pak čekej, budeš na spríávném místě ve správný čas a ucítíš pokyn co koupit. Věř své intuici, to co tě napadá jako první, to je to správné. Zádné přemýšlení a uvazování zda-li je to to správné. Prostě to koupit.

Přeji krásné prožití Vánoc, splněných přání a adnělských požehnání. Mirka

Re: Re: afirmace

(Alexandra, 20. 12. 2010 23:29)

Milá Mirko,děkuji mockrát za pomoc. Asi máte nějakou duchovní sílu poslat mi hned anděla ,který mi vaším prostřednictvím pomůže dřív než vaši odpověď přečtu, ale to mi potvrdí jen správnou cestu. Našla jsem si i info o Světelném chrámu na Vyšehradě díky tajuplným jedničkám na digi budíku ,asi o tom místě víš...
Tak krásné vánoce tobě a všem lidem - andělům

afirmace

(Alexandra, 14. 12. 2010 13:55)

prosím o pomoc dějě se mi to stále a andělé jako by odešli.jakou afirmaci mám použít abych nebyla chaotická? abych měla víc zrealizovaných nápadů a co mám koupit za dárky svému postiž.synovi aby ho potěšily sám je těžko komunikativní a nespíí někdy odmítá i pít...ačkoli se ptám andělů,odpověď nepřichází.

magie je všude kolem nás

(Mirka, 9. 12. 2010 17:59)

Ahoj lidičky, magické příběhy nás pohlcují každý den. Rozdíl je v tom, že spousta lidí si malých zázraků ani nevšimne, nebot spí. Nejsou vědomě bdělí a cestou života jim unikají ty nejkrásnější magické okamžiky, zázraky ať už malé, či velké před očima. Kazdý den se kochám nádherou přírody, právě nyní v zimním období pozoruji, jak stromy tiše vítr fouká, jak padá pomaloučku sníh a já jsem přítomna tohoto okamžiku a prižívám tyto malé a přesto velmi velké a mocné zázraky přírody. Příroda mne vždy dostane z jakékoliv nerovnováhy. Nabije mne mocnou silou , energií, elánu a nápady. Lidičky, i když venku je zima, netřeba sedět doma a nudit se. Je čas radovánke, koulovaček s dětmi, bobování, sánkování , či jen procházky mezi zasněženými stromy. Milujme přírodu a ona nás bude milovat, vychutnávejme zázryk přírody, magické okamžiky a přejme si , když jsme venku a naplnění nádherou přírody. Nebot tehdy se naše prání rozjedou a vesmír nám je rychle přinese. Věrte svým snům a přáním a nenechejte se odradit vnějšími vlivy. Stůjte si za svým a svými sny a nedovolte, aby vám je někdo znejistil a rozmlouval, že to nikyy mít nemůžete.

Blíží se Vánoce a v tomto období radosti a klidu se skutečně přání plní rychleji, než si uvědomujeme. Přeji nádherné Vánoce všem lidičkám na světě.

dodatek k alex

(mirka, 8. 12. 2010 11:29)

není to paranoia, jen požádej anděli aby ti pomohli danou věc najít a uvolni se. a uvidíš že se věc najde. Nejlepší k tomu je archanděl Zadkiel. Pomáhá s myslí.

paranoia nebo alzheimer ?%=:-)

(Alexandra, 8. 12. 2010 1:11)

Stává se mi velmi často, že věc ,kterou jsem položila na určité místo, nemohu najít a to dlouhodobě. Když je to jen hřeben nebo filtr na džuser tak to přežiju , ale když se mi ztratí občanka nebo něco z peněženky,právě potřebné důležité papíry od doktora a to si hlídám , tak supím vzteky ,křičím a neovládám se. Co dělat abych nevybuchla a nebrečela? Když se zeptám otce jestli o té ztracené věci něco neví , tak mi vynadá do paranoidního upíra .bojím se vůbec zeptat,čekám jestli se ta věc,složka nenajde a onoa nezavolá a nezavolá... já už nevím kde to hledat. Budík mi zvonil v 10hod že jdeme k doktorovi na 13něco mezitím jsem kluka krmila,přebalovala,do vany z vany (má 35kg),uklízela,cvičila s klukem,vařila,opět krmila,četla a najednou jsem zjistila že je 14hod!tak jsem si jen dala hlavu do dlaní a bulela...není to poprvé a budíky mám normálně i po třech hodinách.Po operaci syna musím vážit i plínu i co vypije...Dřív jsem si pamatovala všecko všecičko,teď prostě s tím stavem kluka jdu tělesně i psychicky dolů...podpora rodiny rapidně klesla na nulu,když zjistili ,jaká s ním bude práce a výdaje na rhb,chtěli mi ho vzít dát do ústavu,ale já jsem se ho nevzdala,věřím,že zas bude v pořádku. Jak si našetřím jedeme za delfínkami,kteří ho po týdnu terapií vzpruží a nabijí pozitivní energií.Díky delf.se postavil i trochu mluví.Jsem vděčna za každé jeho srozumitelné slovo. Děkuji za pomoc A.

Re: paranoia nebo alzheimer ?%=:-)

(mirka, 8. 12. 2010 11:27)

k tomu je jednoduchá odpověd. Nejsi vyrovnaná. Máš rozhodzenou rovnováhu a to je první věc, na kterou je třeba se pozastavit a začít s tím něco udělat. Určitě je těžké a náročné starat se o dítě s jakýmkoliv postižením. Je zapotřbí si rozepsat plán, klidně si pořídit záznamník, který máme stále na očích a určitě si napsat, která práce mne zatěžuje tak, že mne rozhodí a naopak začít dělat věci, které nám pomáhají dostat se do klidu. to znamená zařadit do svého režimu čas na opdočinek, na samotu. A i když mužeš podotknot, že to není možné ,tak požádat anděli, at nám pomohou s časem pro sebesamé. A oni pomohou. Mám sice dvě zdravé holčičky a třetí mimi na cestě, dům, ale odevdzávám jakoukoliv nerovnováhu andělům a pak už jen koukám jak pracují. Holky jsou klidné, nechají mne odpočinout, manžel přijde a pomůže mi. A já mám pak dostatek času pro sebe . Dříve to taky tak nebylo ale prozřením a komunikací s anděli se mi život zjednodušuje stále. Hodně štěstí. Dělfíni jsou božská stvoření a dokáží povzbudit jakoukoliv duši. To je moc dobře. a zase znamení andělů, první čeho jsem si všimla jehodina, kdy komentář přišel , tři jedničky. Znamenají, žemáš otevřenou bránu ke zhmotnování svých přání, ale pozor vesmír nezorzlišuje a plní i obavy. takže se soustředit jen na to, co v životě chci skutečně prožívat. Papa

poděkování za podporu

(Alexandra, 8. 12. 2010 0:13)

Děkuji Mirko,
ani jsem nedoufala v takovou parádně dlouhou odpověď.Potěšilo mě to a musím říci,že jsem po objevení těchto stránek našla hodně odpovědí a novinek z duchovního světa.Byla jsem dlouho v zajetí ... Podpora andělů rozhodně přišla ,napsala jsem si i jména některých.a udělala jsem i rituál s bílou svíčkou. Dnes jsem jak vyměněná,normálně celý den mám puštěnou tv,dnes jsem ji vypla a soustředila jsem se dokonce na čtení , zájmy ,na které jsem dávno zapo nebo neměla čas.Ráda ti napíšu o mém synovi více i naši www. Mám zas výčitky svědomí že se mu nevěnuji tak jak si zaslouží. Děkuji A. P.S.kontrolní kod mi delal problem je to malo videt

dvojí strach ze smrti

(Alexandra, 6. 12. 2010 23:34)

Před dvaceti lety jsem se ocitla vlastní vinou sama samotná v cizině a prožila jsem tam šílený strach z hlasů ,které mě střídavě chlácholily nebo psychicky týraly a vyhrotilo se to po třech měsících kdy jsem už strachy nespala a stále se to zesilovalo,neviděla jsem je ale cítila a slyšela,chtělo mě to zabít...byly to démoni a hrozily mi smrtí jestli o tom kdy něco povím.
Po návratu se vše postupně a s biblí při sobě uklidnilo.Ale držela jsem vše v tajnosti.
Po pěti letech jsem porodila krásné a zdravé dítě ,byla jsem šťastná,ale pak se opět přízrak smrti vrátil se skoro smrtelným úrazem mého d.
Od té doby jsem neprožila jediný den plného štěstí ,nemám ani kdo by mi pomáhal s CNS postiženým d. a ani partnera,myslím i na sebevraždu nebo na útěk z čr.Šance na to, že se kluk z toho dostane je stále menší.Ale přišla jsem na to ,že to co chtělo zabít mě, chtělo zabít i mého syna. Nejvíc mě štve,že ten "jasnovidec" co mě s kyvadlem předpovídal i mou smrt ,vyvolal tím karmický posun na mého syna a přesně jak určil měsíc se to stalo.Prosím pomozte mi najít řešení a pravdu.


Re: dvojí strach ze smrti

(mirka, 7. 12. 2010 21:35)

ještě poslední odpověď.
Řesení a pravdu máte ukrytou v sobě. Pracujte na svém vnitřním klidu a vše se změní. Mistr Lao C

dvojí strach ze smrti

(Alexandra, 6. 12. 2010 23:36)

Před dvaceti lety jsem se ocitla vlastní vinou sama samotná v cizině a prožila jsem tam šílený strach z hlasů ,které mě střídavě chlácholily nebo psychicky týraly a vyhrotilo se to po třech měsících kdy jsem už strachy nespala a stále se to zesilovalo,neviděla jsem je ale cítila a slyšela,chtělo mě to zabít...byly to démoni a hrozily mi smrtí jestli o tom kdy něco povím.
Po návratu se vše postupně a s biblí při sobě uklidnilo.Ale držela jsem vše v tajnosti.
Po pěti letech jsem porodila krásné a zdravé dítě ,byla jsem šťastná,ale pak se opět přízrak smrti vrátil se skoro smrtelným úrazem mého d.
Od té doby jsem neprožila jediný den plného štěstí ,nemám ani kdo by mi pomáhal s CNS postiženým d. a ani partnera,myslím i na sebevraždu nebo na útěk z čr.Šance na to, že se kluk z toho dostane je stále menší.Ale přišla jsem na to ,že to co chtělo zabít mě, chtělo zabít i mého syna. Nejvíc mě štve,že ten "jasnovidec" co mě s kyvadlem předpovídal i mou smrt ,vyvolal tím karmický posun na mého syna a přesně jak určil měsíc se to stalo.Prosím pomozte mi najít řešení a pravdu.« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »