Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stránky a jejich obsah

20. 12. 2006

 

magické příběhy ze života


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sny

(Marie, 19. 2. 2011 16:45)

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o radu.Často se mi zdají hodně živé sny, ráno se probudím, a někdy i brečím, když mě ten sen hodně vystraší.Taky se mi zdají sny, které se pak splní.Nevím, co to znamená.Doma mám i andělské karty, které mi často pomáhají, a díky nim beru život jinak a snažím se brát to, že se mi zdají sny, které se mi plní jako dar.Předem děkuji za odpověď

Re: sny

(mirka, 26. 2. 2011 19:26)

dobrý den,sny jsou léčením duše. neni třeba se jichbát,kdyžjsou ošklivé a zlé, naopak se hned po tom snu zeptat svéhonitra, co mi tím chtěl ukázat.sny jsou dar, jak jasnovidné, tak i ten fakt,žesije pamatujeme. také jsem začínala sny, andělské karty mne na ně často upozornovaly. opakující sny zvláště tykajíci se minulých činu, nebo členmi s rodiny znamenají, že nechceme upustit a uzdravit kapitoluve vztazích,. Naléhají, léčí, vedou k odpuštění. Sny které míváme v době kdy měsíc dorůstá se většinou behem měsíce stávají.upozornují,co by mohlonásledovat, ukazujíi naše obavy a proto jim věnujme pozornost, abychom mohli i případně odklonit nezádoucí zhmotnění našich obav. Sny v době, kdy měsíc couvá odkrývají minulé životy, hluboko ukryté nepříjemné zážitky, které potřebují býtuzdraveny. Sny, kdy si jsme vědomi, že bojujeme se zlem znamenají,že nečelíme nějakému svému strachu. Je třeba ho vypustit na povrch, přiznat si, že je a osvobodit jej.Sama víte,co vaše sny znamenjaí, neřidte se žádným snářem,ale svou vlastní intuicí. to,co nás napadne jako první, co se významu snu týče,je to pravé. Jinak opakující se sny, těm věnujte obvzlášt pozornost.Jsou důkazem božského vedení, kterénám uniká a proto se vrací, dokud situaci nevyřešíme.

přeji krásné dnyM

nova prace

(Mirek, 2. 2. 2011 21:39)

jsem v nový praci od 1.3.2011 dude vše v pořadku

Re: afirmace

(mirka, 14. 12. 2010 16:38)

Milá Alex, afirmace vždy použít v přítomném čase a jen pozitivní slova. Zádné ne, nikdy nic apodobně. Skvělé afirmace, kterými se řídím i já můžeš najít na internetových stránkách andělé, jsou takové růžové a nebo opět od luise l. hay má takovou knížku plnou afirmací, volně k dostání v každném knihkupectví. ale afirmace ti jsou k ničemu, pokud když je budeš číst nebudeš u toho nic cítit. Musí být procítěné. Například. mám dluhy. tak si říkám každý den, jsem finančně zajietěna a mám hojnost peněz, které šetřím i rozdávám, a nebo mé učty jsou každý měsíc včas zaplacené apodob. Nejlepší je spojit afirmace s vizualizací uskutečnšného snu.
Andělé odpovídají stále, jen nám mnohdy unikají jejich odpovědi před očima. Vyšlešli modlitbu, pak musíš plně důvěrovat , že odpověd prijde, jen je zapotřebí být pozorná a věšímat si sdánlivě náhodných setkání, rozhovoru s ostatními lidmi, najednou uslyšíš v rádiu nějakou větu a víš, ze to je odpvoěd tvých andělů.Andělé rádi odpovídají přes čísla, když nějaké čísla vidíš často a opakovaně, je to vzkaz od andělů, mne tak sdělovali od počátku svá proroctví. Jak ve snech, opakujících se tak formou čísel. Koupila jsem si knihu od doreeen virtue, andělská čísla a hned pohcopila smysl těch mých zdánlivě nahodilých čísel.
S dárkem , uvnitř své duše jistě přijdeš na odpověd co koupit malému. Odevzdej to andělům a pak čekej, budeš na spríávném místě ve správný čas a ucítíš pokyn co koupit. Věř své intuici, to co tě napadá jako první, to je to správné. Zádné přemýšlení a uvazování zda-li je to to správné. Prostě to koupit.

Přeji krásné prožití Vánoc, splněných přání a adnělských požehnání. Mirka

Re: Re: afirmace

(Alexandra, 20. 12. 2010 23:29)

Milá Mirko,děkuji mockrát za pomoc. Asi máte nějakou duchovní sílu poslat mi hned anděla ,který mi vaším prostřednictvím pomůže dřív než vaši odpověď přečtu, ale to mi potvrdí jen správnou cestu. Našla jsem si i info o Světelném chrámu na Vyšehradě díky tajuplným jedničkám na digi budíku ,asi o tom místě víš...
Tak krásné vánoce tobě a všem lidem - andělům

afirmace

(Alexandra, 14. 12. 2010 13:55)

prosím o pomoc dějě se mi to stále a andělé jako by odešli.jakou afirmaci mám použít abych nebyla chaotická? abych měla víc zrealizovaných nápadů a co mám koupit za dárky svému postiž.synovi aby ho potěšily sám je těžko komunikativní a nespíí někdy odmítá i pít...ačkoli se ptám andělů,odpověď nepřichází.

magie je všude kolem nás

(Mirka, 9. 12. 2010 17:59)

Ahoj lidičky, magické příběhy nás pohlcují každý den. Rozdíl je v tom, že spousta lidí si malých zázraků ani nevšimne, nebot spí. Nejsou vědomě bdělí a cestou života jim unikají ty nejkrásnější magické okamžiky, zázraky ať už malé, či velké před očima. Kazdý den se kochám nádherou přírody, právě nyní v zimním období pozoruji, jak stromy tiše vítr fouká, jak padá pomaloučku sníh a já jsem přítomna tohoto okamžiku a prižívám tyto malé a přesto velmi velké a mocné zázraky přírody. Příroda mne vždy dostane z jakékoliv nerovnováhy. Nabije mne mocnou silou , energií, elánu a nápady. Lidičky, i když venku je zima, netřeba sedět doma a nudit se. Je čas radovánke, koulovaček s dětmi, bobování, sánkování , či jen procházky mezi zasněženými stromy. Milujme přírodu a ona nás bude milovat, vychutnávejme zázryk přírody, magické okamžiky a přejme si , když jsme venku a naplnění nádherou přírody. Nebot tehdy se naše prání rozjedou a vesmír nám je rychle přinese. Věrte svým snům a přáním a nenechejte se odradit vnějšími vlivy. Stůjte si za svým a svými sny a nedovolte, aby vám je někdo znejistil a rozmlouval, že to nikyy mít nemůžete.

Blíží se Vánoce a v tomto období radosti a klidu se skutečně přání plní rychleji, než si uvědomujeme. Přeji nádherné Vánoce všem lidičkám na světě.

dodatek k alex

(mirka, 8. 12. 2010 11:29)

není to paranoia, jen požádej anděli aby ti pomohli danou věc najít a uvolni se. a uvidíš že se věc najde. Nejlepší k tomu je archanděl Zadkiel. Pomáhá s myslí.

paranoia nebo alzheimer ?%=:-)

(Alexandra, 8. 12. 2010 1:11)

Stává se mi velmi často, že věc ,kterou jsem položila na určité místo, nemohu najít a to dlouhodobě. Když je to jen hřeben nebo filtr na džuser tak to přežiju , ale když se mi ztratí občanka nebo něco z peněženky,právě potřebné důležité papíry od doktora a to si hlídám , tak supím vzteky ,křičím a neovládám se. Co dělat abych nevybuchla a nebrečela? Když se zeptám otce jestli o té ztracené věci něco neví , tak mi vynadá do paranoidního upíra .bojím se vůbec zeptat,čekám jestli se ta věc,složka nenajde a onoa nezavolá a nezavolá... já už nevím kde to hledat. Budík mi zvonil v 10hod že jdeme k doktorovi na 13něco mezitím jsem kluka krmila,přebalovala,do vany z vany (má 35kg),uklízela,cvičila s klukem,vařila,opět krmila,četla a najednou jsem zjistila že je 14hod!tak jsem si jen dala hlavu do dlaní a bulela...není to poprvé a budíky mám normálně i po třech hodinách.Po operaci syna musím vážit i plínu i co vypije...Dřív jsem si pamatovala všecko všecičko,teď prostě s tím stavem kluka jdu tělesně i psychicky dolů...podpora rodiny rapidně klesla na nulu,když zjistili ,jaká s ním bude práce a výdaje na rhb,chtěli mi ho vzít dát do ústavu,ale já jsem se ho nevzdala,věřím,že zas bude v pořádku. Jak si našetřím jedeme za delfínkami,kteří ho po týdnu terapií vzpruží a nabijí pozitivní energií.Díky delf.se postavil i trochu mluví.Jsem vděčna za každé jeho srozumitelné slovo. Děkuji za pomoc A.

Re: paranoia nebo alzheimer ?%=:-)

(mirka, 8. 12. 2010 11:27)

k tomu je jednoduchá odpověd. Nejsi vyrovnaná. Máš rozhodzenou rovnováhu a to je první věc, na kterou je třeba se pozastavit a začít s tím něco udělat. Určitě je těžké a náročné starat se o dítě s jakýmkoliv postižením. Je zapotřbí si rozepsat plán, klidně si pořídit záznamník, který máme stále na očích a určitě si napsat, která práce mne zatěžuje tak, že mne rozhodí a naopak začít dělat věci, které nám pomáhají dostat se do klidu. to znamená zařadit do svého režimu čas na opdočinek, na samotu. A i když mužeš podotknot, že to není možné ,tak požádat anděli, at nám pomohou s časem pro sebesamé. A oni pomohou. Mám sice dvě zdravé holčičky a třetí mimi na cestě, dům, ale odevdzávám jakoukoliv nerovnováhu andělům a pak už jen koukám jak pracují. Holky jsou klidné, nechají mne odpočinout, manžel přijde a pomůže mi. A já mám pak dostatek času pro sebe . Dříve to taky tak nebylo ale prozřením a komunikací s anděli se mi život zjednodušuje stále. Hodně štěstí. Dělfíni jsou božská stvoření a dokáží povzbudit jakoukoliv duši. To je moc dobře. a zase znamení andělů, první čeho jsem si všimla jehodina, kdy komentář přišel , tři jedničky. Znamenají, žemáš otevřenou bránu ke zhmotnování svých přání, ale pozor vesmír nezorzlišuje a plní i obavy. takže se soustředit jen na to, co v životě chci skutečně prožívat. Papa

poděkování za podporu

(Alexandra, 8. 12. 2010 0:13)

Děkuji Mirko,
ani jsem nedoufala v takovou parádně dlouhou odpověď.Potěšilo mě to a musím říci,že jsem po objevení těchto stránek našla hodně odpovědí a novinek z duchovního světa.Byla jsem dlouho v zajetí ... Podpora andělů rozhodně přišla ,napsala jsem si i jména některých.a udělala jsem i rituál s bílou svíčkou. Dnes jsem jak vyměněná,normálně celý den mám puštěnou tv,dnes jsem ji vypla a soustředila jsem se dokonce na čtení , zájmy ,na které jsem dávno zapo nebo neměla čas.Ráda ti napíšu o mém synovi více i naši www. Mám zas výčitky svědomí že se mu nevěnuji tak jak si zaslouží. Děkuji A. P.S.kontrolní kod mi delal problem je to malo videt

dvojí strach ze smrti

(Alexandra, 6. 12. 2010 23:34)

Před dvaceti lety jsem se ocitla vlastní vinou sama samotná v cizině a prožila jsem tam šílený strach z hlasů ,které mě střídavě chlácholily nebo psychicky týraly a vyhrotilo se to po třech měsících kdy jsem už strachy nespala a stále se to zesilovalo,neviděla jsem je ale cítila a slyšela,chtělo mě to zabít...byly to démoni a hrozily mi smrtí jestli o tom kdy něco povím.
Po návratu se vše postupně a s biblí při sobě uklidnilo.Ale držela jsem vše v tajnosti.
Po pěti letech jsem porodila krásné a zdravé dítě ,byla jsem šťastná,ale pak se opět přízrak smrti vrátil se skoro smrtelným úrazem mého d.
Od té doby jsem neprožila jediný den plného štěstí ,nemám ani kdo by mi pomáhal s CNS postiženým d. a ani partnera,myslím i na sebevraždu nebo na útěk z čr.Šance na to, že se kluk z toho dostane je stále menší.Ale přišla jsem na to ,že to co chtělo zabít mě, chtělo zabít i mého syna. Nejvíc mě štve,že ten "jasnovidec" co mě s kyvadlem předpovídal i mou smrt ,vyvolal tím karmický posun na mého syna a přesně jak určil měsíc se to stalo.Prosím pomozte mi najít řešení a pravdu.


Re: dvojí strach ze smrti

(mirka, 7. 12. 2010 21:35)

ještě poslední odpověď.
Řesení a pravdu máte ukrytou v sobě. Pracujte na svém vnitřním klidu a vše se změní. Mistr Lao C

dvojí strach ze smrti

(Alexandra, 6. 12. 2010 23:36)

Před dvaceti lety jsem se ocitla vlastní vinou sama samotná v cizině a prožila jsem tam šílený strach z hlasů ,které mě střídavě chlácholily nebo psychicky týraly a vyhrotilo se to po třech měsících kdy jsem už strachy nespala a stále se to zesilovalo,neviděla jsem je ale cítila a slyšela,chtělo mě to zabít...byly to démoni a hrozily mi smrtí jestli o tom kdy něco povím.
Po návratu se vše postupně a s biblí při sobě uklidnilo.Ale držela jsem vše v tajnosti.
Po pěti letech jsem porodila krásné a zdravé dítě ,byla jsem šťastná,ale pak se opět přízrak smrti vrátil se skoro smrtelným úrazem mého d.
Od té doby jsem neprožila jediný den plného štěstí ,nemám ani kdo by mi pomáhal s CNS postiženým d. a ani partnera,myslím i na sebevraždu nebo na útěk z čr.Šance na to, že se kluk z toho dostane je stále menší.Ale přišla jsem na to ,že to co chtělo zabít mě, chtělo zabít i mého syna. Nejvíc mě štve,že ten "jasnovidec" co mě s kyvadlem předpovídal i mou smrt ,vyvolal tím karmický posun na mého syna a přesně jak určil měsíc se to stalo.Prosím pomozte mi najít řešení a pravdu.


Re: dvojí strach ze smrti

(mirka, 7. 12. 2010 21:29)

AHojky, zdravím.
Milá Alex, prosím zastav -. Řekni stop svým strachům. Pošli jim lásku, pošli svým démonům lásku, nemají tak nad tebou žádnou moc. Jsi silná a statečná. A je třeba se jim postavit čelem a říct jim, jsem svobodná. Velice důležité a co by mohlo pomoci tobě i synovi je síla odpuštětní. Asi bych začala takhle: Odpouštím si, že jsem do sebe přijala strach ze smrti a démonů a ze jsem jim dovolila, aby mne ovládli. Odpouštím temto strachům a obavám, že se ve mě usídlili. A nakonec hlavně vždy prosit o odpuštění své tělo, kterému jsem tím ublížila. Stejně tak prosit o odpštění dítetě a jeho tělo. Odpouštíme vždy ve stavu naprosté lásku. Tu vytvoříme vzpomínkou, kdy jsme se skutečně cítili naprosto štastni. Kniha od Lule Wilmi.-. síla odpuštění. Mě pomohla vylěčit mne odstranit psychické bloky apod. REÁLNÉ ČINÍME TO, V CO VĚŘÍME A NAČ MYSLÍME. Není zádná nemoc, ani fyzická ani psychická, která by se nedala léčit. Je za potřebí víry v uzdravení a hlavně pozitivní myšlení. Napsat si pozititvní myšlenky v přítomném okamžiku všude, kam nejčastěji chodíme. Mít je v penězence, na lednici, ráno začít den se svými pozitviními afirmacemi.

Také jsem měla šílený strach z démonů, zlých duchů a měla své zážitky.Ale jsou to jen naše strachy, naše ego, začala jsem myslet na anděly, vždy jsem se k nim obracela , když jsem byla v pasti a oni vždy pomohli. Začala jsem s nimi mluvit často každý den modlit se za lásku, přesvědčila jsem svou mysl, aby myslela jen pozitivně a svým strachům jsem posílala lásku. nebot to je to co potřebují. A patří k nim strach ze smrti, z démonů zčehokoliv, co nám brání prožívat radost. Je toho moc, co bych mohla navykládat. Vím, jak se cítíte a vím, jak z toho ven. Rozhodně, at se věci nyní jeví jakkoliv hrozně a bezvýchodně, je jen síla zla která tohle způsobuje. Naproti tomu je tu silnější síla, síla láaky. Ta zhatí veškeré zlo. Milujte samu sebe, odpuste si proste o odpuštění i zpětně generace opdoueštejte každý den. Uvidíte, že se vše změní. Démoni a zlo se začne vytrácet. Hajte si, chodte ven a věrte v každý lepší den. Jelikož jste zaslala svůj komentář třikrát za sebou, je to znamení velkých mistrů, nanebevztatých, kteří stojí o to a, aby jste je požádala o pomoc. Pomohou nezbytně rychle, jak jen je to možné. V tuto chvíli vás odkazuji na archanděla Michaela, mluvte s ním, řekněte mu, čeho se bojíte, řekněte mu jakou napravu by jste si skutečně přála. Vyslyší okamžitě, okamžitě pocítíte teplo, stačí ho jezavolat a je u vás. Andělé jsou s vámi, chtějí vám pomoci. Důveřujte jim, že jsou vám nablízku a zádajet je o pomoc. Ta přichází vždy. Ještě jeden odkaz, kniha miluj svůj zivot od luis l. hay. Výborná ke změne. Jste na správně cestě. Ano ten, který dělala vám kyvadlové sezení vám řekl o smrti. ALE NEZAPOMÍNEJTE, ŽE JEN VY JSTE ZODPOVĚDNÁ ZA SVŮJ ŽIVOT A JEHO ČINY. vY UDÁVÁTE SMĚR JAK BUDE VYPADAT DÁL. VŠE SE DÁ ZMĚNIT. A ZAČNĚTE S TÍM JEŠTĚ DNES. Můj mail, kdyby jste potřebovala mirinda98@seznam.cz
Hodně štěstí, síly. jo a kupte si andělské karty, mají silnou pozitivní energii a to je to , co právě nyní velmi potřebujete. Já jimi začínala. Ted mám doma hromadu krásných karet i vykládacíhc, díky nim jsem se poznala, poznala své vzorce chování, karmu vše. Zastánce bible sice nejsem, mám svou vlastní víru a k žádné se nepřidávám. Ale určitě v ni jsou i skvělé pasáže. Nicméně více méně je přepisována lidmi a lidé si tam napsali hodně svých emocionální a zastrašujících příhod. Bůh lidi neděsí, on jelikož miluje bezpodmínečně miluje i vrahy apodbone. proto má gardu andělů a nanebevzaých mistrů a jiných bytostí, kteří se nám snaží pomoci a pochopit naše trápení.

Rozepsala jsem se jak říkám. Je to na vás, jak to celé dopadne. A já vám přeji mnoho štěstí.

dvojí strach ze smrti

(Alexandra, 6. 12. 2010 23:33)

Před dvaceti lety jsem se ocitla vlastní vinou sama samotná v cizině a prožila jsem tam šílený strach z hlasů ,které mě střídavě chlácholily nebo psychicky týraly a vyhrotilo se to po třech měsících kdy jsem už strachy nespala a stále se to zesilovalo,neviděla jsem je ale cítila a slyšela,chtělo mě to zabít...byly to démoni a hrozily mi smrtí jestli o tom kdy něco povím.
Po návratu se vše postupně a s biblí při sobě uklidnilo.Ale držela jsem vše v tajnosti.
Po pěti letech jsem porodila krásné a zdravé dítě ,byla jsem šťastná,ale pak se opět přízrak smrti vrátil se skoro smrtelným úrazem mého d.
Od té doby jsem neprožila jediný den plného štěstí ,nemám ani kdo by mi pomáhal s CNS postiženým d. a ani partnera,myslím i na sebevraždu nebo na útěk z čr.Šance na to, že se kluk z toho dostane je stále menší.Ale přišla jsem na to ,že to co chtělo zabít mě, chtělo zabít i mého syna. Nejvíc mě štve,že ten "jasnovidec" co mě s kyvadlem předpovídal i mou smrt ,vyvolal tím karmický posun na mého syna a přesně jak určil měsíc se to stalo.Prosím pomozte mi najít řešení a pravdu.


Děs i štěstí v jednom

(Irča, 3. 9. 2010 20:06)

Zdravím všechny. Ani nevím jak bych začla. Bývala jsem normální holka,ale bohužel ne hezká jako ostatní a všichni si mě dobírali a ubližovali mi.

No a ve 12 letech jsem bohužel byla znásilněná. Do té doby sem cítila že okole mě je hodně divných věci,ale začly se projevovat až po tom.

Když jdu spát tak mam jakoby sen jsem celá v bílem, rozpuštěné vlasy ale je okolo mě taková zář že uplně bolí do oči. Jednou sem si všimla ale jen na okamžik z jiného úklu, že mám na zádech křídla,ale jinak nejsou vidět. Bohužel k tomuto "snu" patří taky že se oběvím u umírajících lidí a povídám si s nima, uklidňuju je aby se nebáli, a tak dále. Nejhorší na tom je že jim nemůžu nikam pomoci jen je uklidnit a tak moc bych chtěla. Nevím jestli je to jen moje představivust nebo je to pravda zatim jsem na to nepřišla, ale vždy když mi někodu ublíží tak mě zabolí tak u srdce že vůbec nemůžu dýchat, jako by se mi něco dělo se srdcem.

Vím je to divně, ale bohužel vymýšlet si nemám zapotřebí, proč taky. Asi bych mohla taky říct že mi je 17 a moc nevím co mám dělat, jestli se bát , nebo bejt ráda. Ráda bych zjistila co vlastně jsem jestli anděl nebo jen nějakej blázet.

Prosím o pomoc. Dokonce budu ráda i za kritiku mě to nevadí, já toho zažíla za tu krátkou dobu , že mě už nic nepřekvapí.

Děkuji za pomoc. Irča

Re: Děs i štěstí v jednom

(Josef, 7. 10. 2010 16:51)

Pro Irču.
Lidem, kterým se stane v životě něco hrozného se takové věci dějí. Náš mozek pracuje tak, že nepřijemné zážitky se buďto snaží vytěsnit nebo integrovat. To prvé se nikdy úplně nepodaří , dochází buďto k tvz black outum , kdy cítíte a možná i vidíte znovu hrůzný zážitek jako- by se stávál znovu a znovu. Je to tím že mozek se snaží tento zážitek zaintegrovat nebo co se podažilo Vám je toto centrum oddělené v podvědomí. Bílá barva je symbolem nevinnosti , která byla u Vás násilně porušena ...
Léčí se v zaintegrováním hrůzného zážitku z podvědomí do plného vědomí. Doporučuji najít si psychoterapeuta , který Vám pomůže. Pokud si chcete pomoct sama , vezměte si tužku a papír a napište vše co si pamatujete o tom znásilnění na papír a pak to nahlas přečtěte. Je také dobré to někomu převyprávět. Pak to napište podruhé zkuste si vzpomenout na co nejvíce detailů. Jde o to převézst tu zkušenost z pocitů do slov bude to pro Vás dost nepříjemé. Musíte o tom mluvit mluvit mluvit. Příběh je třeba převyprávět tak 20x až 30x tak jednou týdně během 3-6 měsíců to přestane. Jinak porucha se jmenuje PTSD. Postraumatická stresová porucha - stane se to téměř každému komu se stane něco hrozného. Pokud u Vás nevyvolávají vzpomínky na znásilnění silně negativní až nesnesitelné pocity , pak se o tuto poruchu zřejmě nejedná , v takovém případě co nejdříve navštivte psychiatra, protože jsou psychická onemocnění ,které lze zastavit léky = zůstanete normální. Ale nelze je zlepšit, takže když příjdete pozdě bude poškození už nevratné. Návtěvu odborníka doporučuji v každém případě.

Re: Děs i štěstí v jednom

(mirka, 3. 12. 2010 18:59)

ahojky, tak to jsi holka anděl, aa zřejme anděl smrti, netřeba se děsit, nebot andělé smrti jsou zlatíčka, které umírající rádi vítají.. Zkus si zjistit něco o archanděli Azraelovi, jistě spoustu pochopíš a najdeš se v tom. Je to anděl smrti, který pomáhá utěšovat umírající i truchlící ale nejen tyto lidičky.Nicméně velmi rád spolupracuje s lidmi, kteří pracují třeba v lékařství na oddělení, kde nejčastěji lidé umírají. Kamarádka s tím měla také problémy, nejen, že ji bylo velmi líto tech lidí, ale také je vidala i po smrti zasvětila jsem ji k archanděli azraelovvi a ted spolu spoulupracují a jde to znát. Lidé umíraj ne ve strachu ale s pochopením a utechou. Hodně štěstí anděli, drž se, přisa jis sem na zem zakusit lidská trápení, abys je mohla později pochopit a velmi milvoat. jsi výjimečná a rozhodně svou spiritualitu rozvíjej. Držím pěsti . Kdyby cokoliv můj mail je mirinda 98@seznam.cz

Re: Děs i štěstí v jednom

(mirka, 3. 12. 2010 19:07)

milá irnako, pan josef ti radí, a vážím si jeho pomoci, leč znám léčby mnohem snažší a nemusíš se cpát prášky ani platit drahé psychiatry. Jde o zkušenost kterou sis přivolaa svými pocity, strachy, možná něco z minulého života. Každopádně se to dá probrat skzre karty, skrze spoustu jiných věcí. CHceli se člověk osvobodit od tohoto traumatu pak se ti to podaří. JInak princezno užasná kniha od Lui. l Hay, muluj svůj život. Přečti podívej na dokumnent pochopíš i svůj stav. Ona prožívala podobné věci jako ty a popisuje jak se vyléčti. Mě také pomohlo v jiných oblastech života. Mám dokument doma, ale knížka je k nezaplacení. DOporučuji více nez rady psychiatrů. Ti vylučují jakékoliv sounáležitosti s podstatou bytí, a s podstatou proč se lidem přihodí takévé nepříjemné okamziky v životech. Je to hluboká duchovní pravda, která ti bude odkryta, když budeš chtít. Více na mailu, budu ráda k dispozici. PA


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »