Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek Chcete-li vypracovat kompletní, podrobný výklad s pohledem do budoucnosti i minulosti, s radami, jak potíže, které Vás potkaly, řešit, kontaktujte nás prosím, na mail atarot@centrum.cz.

 

Informace o podrobných výkladech:

Výklady podrobné jsou placené.
U nás neplatíte před výkladem, ale až po výkladu. Pouze v případě upřednostnění výkladu, máte možnost odměnit nás předem. Ceníky odstupňované, dle položených otázek, nemáme. Platba je svým způsobem volná, je jen určena základní sazba (za čas a energii), což je 390,- Kč. (Bližší informace vám ráda sdělím na uvedeném mailu).

 

Výklad obsahuje:

  • Jednoduchou část numerologie - (není vypracováváno pokaždé, pouze v případě, pokud je třeba, aby člověk do sebe více nahlédl).
  • Zhodnocení přítomnosti (čím procházíte)
  • Odpovědi na Vaše otázky
  • Pohled do budoucnosti - pokud se objeví více cest, doporučíme tu nejlepší
  • Celkové shrnutí a rady, jak vzniklou situaci nejlépe řešit.
  • Nalezení psychických bloků (v lásce, zdraví, prosperitě) i s doporučením jak na nich pracovat (toto hledáme pomocí karet a kyvadla, pomocí vyššího Já - vypracováváme pouze u závažných problémů, popřípadě na požádání)
  • vytestování vhodného léčivého kamene na daný problém (opět ne vždy, jen v případě, pokud dostaneme od duchovních průvodců doporučení, že to člověku pomůže)
  • očekávat můžete přibližně 2 – 5 stran textu. Opět je toto závislé, od případu i otázek.

 

Odpovědi na Vaše otázky i problémy hledáme pomocí Tarotu, Andělských karet, Karmických karet, kyvadla, duchovních průvodců, psychologie, principů života, vesmírných a duchovních zákonů, bohatých životních zkušeností...

Dále čistíme energetické bloky pomocí kyvadla - skrze vyšší Já (SRT - Spiritual response therapy ) a pomocí reiki energie. Toto ale nespadá pod výklady - uvedu podrobnosti na nových stránkách, na kterých se snažím intenzivně pracovat Pokud byste ale měl někdo zájem, znáte tuto metodu, stačí napsat, že chcete s něčím pomoci a já bych Vám pak poslala další informace

Co ve výkladu nenajdete:

Od výkladu, prosím, neočekávejte, že za Vás vyřešíme všechny problémy, že za Vás rozhodneme, pokud se nedokážete rozhodnout a ukážeme jednu jedinou cestu do budoucna i s návodem jak cíle dosáhnout - krok za krokem. Takhle výklady  u nás nefungují. Od nás dostanete radu a doporučení, ale rozhodnout se, co dále podniknete, musíte jen vy sami. Protože jen vy sami, rozhodujete o svém životě a o tom, jaký bude. A my nemáme právo Vám do života jakkoli zasahovat - tím bychom porušili vaši svobodnou vůli. My můžeme vám jen poradit a ukázat budoucí možnosti i to, jak dopadnou do budoucna, pokud si je sami zvolíte. Nás proto berte jako nestranné pozorovatele a rádce. Ostatní práce je již na vás.

Další důležitou věc, kterou bych chtěla podotknout je, že mnoho z vás se ptá jen na budoucnost. Co bude? Jak to dopadne? Co mne čeká?... A paradoxem je, že jsou to většinou lidé, kteří  by zrovna potřebovali stávající problém řádně rozebrat jako sůl. ;-) Mnozí lidé si bohužel neuvědomují, že je-li jim momentálně ouvej, nevědí kam se nasměrovat, že i ta budoucnost, pokud v přítomnosti nic nedokáží udělat (změnit, vykročit), nepřevezmou zodpovědnost za sebe i život, bude skoro stále stejná. Protože tím, že je člověku zle, tím mu vesmír dává jasně najevo, že je v jeho životě něco špatně, co je třeba napravit. Tudíž,  svým dotazem na budoucnost, ti lidé chybu nehledají, jen očekávají co asi tak bude a doufají v něco krásného či zázračného. Je třeba si proto při ptaní se na budoucnost uvědomit, že žijeme život nyní, ne kdesi v budoucnu. Jen přítomnost je totiž to, co JSME a jednou BUDEME. Jinými slovy - jen přítomnost nám tvoří budoucnost.

Je-li tedy něco ve vaší přítomnosti špatně a chcete zažívat lepší budoucnost, pak musíte hledat příčinu potíží a odstranit je. A kde leží tyto příčiny, ptáte se? V minulosti – ta jediná, je přechodem pro zdravou přítomnost a šťastnou budoucnost... Proto je tolik důležité uzdravit svou minulost, pokud byla „nemocná“ a bolestná. Ona totiž, pokud je stále "nemocná" a zablokovaná, se vám prolíná do přítomnosti (tím, že si jí v mysli stále připomínáte, protože vás bolí), tudíž částečně zasahuje tato „ne-moc“ (nemoci něco změnit) i do té budoucnosti.

Každý člověk by si proto měl uvědomit, že musí převzít zodpovědnost za svůj život i to, co se mu v něm dělo či děje. Věřte, že v 99% procentech si za určité potíže, může člověk sám.

Ale dobrá zpráva pro každého je ta, že nemusí v tom, co ho trápí, být donekonečna. Má moc i možnosti to napravit a změnit. Stačí jen se odhodlat a chtít pro to něco udělat. Někdo to dokáže sám, někdo potřebuje pomoc.

A právě my, kdo vám pomáháme, jsme tu od toho, abychom vás, pokud si nevíte rady, schází vám síly či podpora, správně navedli a popostrčili tam, kam máte jít – na cestu lásky, štěstí, radosti, spokojenosti, pro níž, jsme se všichni narodili. I když, vy uvnitř sebe stejně víte, kde ta správná cesta je. Jen nechcete sobě uvěřit, a tak pohled zvenčí vám pomáhá, si myšlenky utřídit i potvrdit. Není třeba si ale zoufat, že nevíte či nemůžete se rozhodnout, poradit občas potřebujeme i my, kdo tuhle práci děláme, to si nemyslete. ;-)

Takže nesmutněte, neplačte, netruchlete, ale konejte ve svých životech, co je třeba  s radostí a optimismem a uvidíte, jak vám bude zase fajnově - jak na dušičce i v srdíčku.... Pamatujte, že jen láska a pozitivní mysl, uzdravuje a léčí cokoli, co nás bolí a trápí. S láskou a dobrem, má totiž tenhle svět naději, že se změní ve svět lepší...

Pokud tedy budete chtít pomoci správně nasměrovat, popište, co vás tíží i netíží ;-) a přidejte otázky, na které chcete znát odpovědi. U karet platí, čím konkrétněji se ptáme, tím konkrétnější odpovědi dostaneme. Těšíme se na vás.

Děkujeme za důvěru i vaši návštěvu.
A přejeme vám všem, mnoho štěstí, zdraví,
Lásky a sluníčka ve vašich srdcích i životech.


S Láskou a obejmutím, za team Atarot, Ivana.

 

P.S.: Ještě poslední důležitá věc, týkající se plateb za výklad.

Za dobu, kdy jsou tyto stránky v provozu, jsem se setkala se spoustou velmi milých, úžasných a slušných lidí, kteří vědí, že v životě nedostáváme nikdo nic zadarmo a uvědomují si, že jsme pro ně něco udělali  – vynaložili svůj čas, energii, poskytli nějaké informace, podporu i vědění. A nejen my, ale i duchovní svět, bez jehož rad a vedení, bychom nikomu nemohli pomoci tak, jak pomáháme. Těmto lidem bych chtěla z celého srdce, za jejich zdravou laskavost a lidskost, poděkovat. A přeji si, aby jí bylo obecně v životě mezi lidmi stále více.

Na druhou stranu jsou však i tací jedinci, kteří naši snahu být od podobně zaměřených stránek v odměňování odlišní, tuto vstřícnost i důvěru, zneužili. Nechali si poradit a pak zmizeli, aniž by alespoň poděkovali. Těmto bych ráda vzkázala, že nám tím neublížili, ale naopak, ubližují jen a jen sobě. Protože tím, že druhého využijí bez vyrovnání energie, kterou dostali, tím vzniká u nich karmický dluh vůči nám i vůči duchovnímu světu. A tak vesmír si tento dluh, stejně, tak jako tak, nějakým způsobem u nich vybere. Navíc, tito lidé si neuvědomují princip úspěšného bytí, tudíž jejich život, s takovým přístupem k lidem i životu, nemůže být nikdy šťastný. Když nedokážou totiž cokoli dát druhému a jen berou, nemohou být ani sami čímkoli dobrým obdarováni. Vesmír totiž dává jen těm, kteří dokáží dát. Navíc, je tak přesný  v dávání, že když člověk dá druhému něco dobrého, dobré se mu vrátí, ale ublíží-li vědomě druhému, bude mu ublíženo.

Vesmír  je totiž úžasně spravedlivý... Tímto mu tedy z celého srdce  také děkujeme, za jeho podporu, vedení, pomoc i ochranu...