Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Vážení a milí,
Tato rubrika vám slouží jako vzkazník pro nás... Například - pokud nám chcete cokoli sdělit, něco se zeptat ohledně stránek, či upřesněnit; poděkovat nám, nebo vyjádřit svou kritiku.

Prosím, abyste sem nezadávali dotazy ohledně budoucnosti.

Na vaše krátké dotazy je zdarma vyhrazena věštírna. Není-li otevřena a máte-li zájem svůj problém řešit obšírněji, pište, prosím, na email: atarot(zavináč)centrum.cz,
popřípadě se můžete objednat na rozbor Vaší situace
na telefonním čísle: +420 723 673 877.

Děkujeme za pochopení.
S láskou za Atarot team, Iwanka.

* * *

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(martina, 22. 10. 2010 13:53)

Děkuji Vám za hezké stránky, ráda na ně chodím a vykládám si.... Dneska jsem koukala na věštírnu a připadá mi úžasné, že se v nouzi můžeme s Vámi a s anděly poradit!

Poděkování

(Alena, 19. 10. 2010 19:06)

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za krásné stránky.Jsem na nich denně a hodně mi pomáhají. Ještě jednou velké DÍKY!

bezva stránečky

(jarmila, 14. 9. 2010 11:42)

Klidně bych tady seděla od rána do večera,moc mi to tu pomáhá a uklidňuje,děkuji,přeji hodně sluníčkové dny

Vztah

(Cahisha, 10. 8. 2010 17:00)

Cahishi delej to co ti tve srdce rika nikam nespechej dej si na rozhodnuti tolik casu kolik sama potrebujes.Vztah na dalku je bolestivy vim ocem mluvis,take jsem si to zazila.On se semnou take rozesel dlouho mi trvalo nez jsem se stim smirila.Nenech se do niceho nutit..jednej tak jak to ty sama citis.

rozhodnutí

(Dáša, 23. 7. 2010 17:24)

moc děkuji čarodějce Ivance a prosím o e-mailovnou radu. Přeji še dobré

Podivný sen

(Pavla (20), 23. 7. 2010 11:07)

Dobrý den, asi tak před 14 dny se mi zdál sen. Zdálo se mi, že přijel můj kamarád (bývalý milenec)ke mně domů a moje mamka ho ubytovala do části, o které jsem ani nevěděla. Když jsem tam vstoupila, byla jsem okouzlená tím domem. Byl nádherný, obyvák byl jak z nějakého zámku, antické sloupy, mramor... skutečně nádhera a luxus. Byla to součást našeho současného domu, ale o které jsem vůbec nevěděla. V hlavě mě napadlo, proč nebydlíme tam. Pak se tam ukázal zase můj kamarád, ale on zde nesehrával tak podstatnou roli. Když jsem se ale o tom mém snu začala bavit s mamkou, tak mi řekla, že se ji zdál stejný nebo aspoń hodně podobný sen s domem. Taky o něm nevěděla, že existují i tyto místnosti, jak jsou nádherné a taky nechápala, proč bydlíme v obyčejné verzi, když můžeme zde. Ji se ten sen ale zdál již dvakrát. Chtěla jsem se zeptat, zda to může mít nějaký význam. Ještě, když se objevil u nás dvou a to víceméně ve stejném časovém úseku. Jaký tedy? Děkuji za odpověď. Vážně mi to leží v hlavě a popravdě ten sen ve mě zanechal stále nějaký dojem. Pavla

poďakovanie:-)

(ivana, 17. 7. 2010 15:01)

Milá Iwča:-)
strašne moc ti ďakujem za odpoveď...budem sa snažiť ,lepšie kontrolovať svojich zamestnancov a snáď to pomože..dala si mi nádej,ze to bude lepsie ...veľmi pekne ďakujem.s pozdravom ivana :-)

Nádherné stránky:-)

(Eva , 21. 6. 2010 13:50)

Milé čarodějky, máte opravdu přenádherné stránky:-).Jsem na nich skoro každý den a až dnes jsem si všimla, že máte zase něco úplně nového krásného co se nádherně čte. Na vašich stránkách si určitě každý najde to své ať už to jsou andílci, runy, delfínci nebo vše ostatní. Určitě velice ráda využiji i váš výklad.
Moc moc za vaše stránky děkuju a přeji moc moc moc hodných lidiček:-).
Samé krásné dny přeje Eva

Poďakovanie

(Blumen, 5. 6. 2010 11:57)

Nesmierne ma potešilo, že som našla Vaše stránky, spôsobili mi radosť, nakopli ma energiou a hladom po ďalšom poznávaní vecí duchovných.
Ďakujem, ďakujem a posielam aspoň trošku energie pre Vašu prácu.

Poděkování

(Jana, 25. 5. 2010 10:04)

Zdravím všechny lidičky na těchhle nádherných stránkách.A děkuji za ně,ukazují mi cestu životem a věřím,že to funguje,ale člověk musí věřit a chtít.Vím,že někdy jsme každý v úzkých,ale nevzdávejte se.Vždyť život je tak krásný a proč si jen znepříjemňovat negativními myšlenkami.Přeji vám všem hodně štěstí a zdraví a víru v dobro.

:-)

(Lidy, 21. 5. 2010 22:52)

Ahojky holčiny,
jak tu bylo už někde zmíněno, tak by ta seznamka nebyla vůbec špatná :-) A myslím, že kdyby byla pod patronátem duchovních bytostí, kteří se angažují v oblasti milostných vztahů, tak by to bylo úžasné. Když už tak je dělána Věštírna. Já jsem pro :-)

poděkování

(Pavla, 19. 5. 2010 21:57)

Moc ráda si občas vykládám karty na Vaší stránce.Jsou úžasné a mám je moc ráda.Když je mi ouzko,pomohou mi a často se nad nima zamyslím.Děkuji,že jste tady a přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka Vám všem.Pavla

Iwča

(Hana, 19. 5. 2010 9:21)

Jo jo, internet je široké pole. Ale já bych to chtěla od Vás, připadáte mi přeci jen normálnější, než někde jinde, co jsem viděla. Takže bych se nemusela bát, že budu dělat nějaký hloupý šarlatánský rituál, ale něco, co má smysl. Takže i z toho důvodu nevím, jak napříště pomoct, i kdybych stokrát chtěla, já ty znalosti nemám
Chápu, že nestíháte, ale kdo už dneska stíhá?

Prostě to byl jen nápad, návrh.

Hanka

(Iwča_Atarot, 18. 5. 2010 15:42)

Haní, internet je širé pole, plné zajímavých stránek a informací... Kdo si chce tuto informaci najít, nalezne ji... My články psát zatím nestíháme....Ale jinak skvělý nápad pro příště. Pokud máte zájem, můžete nám na příští rok, pomoci nějaký zajímavý článeček připravit, rády ho uvěřejníme. Díky, díky... papa a krásný den všem. Iwča

pálení čarodějnic

(Hana, 18. 5. 2010 12:29)

Vážené dámy,
chtěla jsem napsat dříve: samy se zovete čarodějky a trošičku jsem doufala, že nám něco připravíte pro Valpuržinu noc. Alespoň nějaké povídání, rady pro zájemkyně, jak této magické noci využít, nebo tak něco. Vím, že jste třeba nachystaly nějaké velikonoční zasvěcení, ale to zas nebylo pro všechny.
Dík.